World platinum kart ile toplamda 250TL indirim kampanyası

  • 25 Eylül 2012
World platinum kart ile toplamda 250TL indirim kampanyası

World platinum kredi kartı sahiplerine özel kampanyada Eylül ayı sonuna kadar yapacakları alışverişlerde İstanbul’da %15, tatil yerlerinde %10 indirim ve toplamda 250 TL indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya dahilindeki otel ve restoranların iletişim bilgileri için tıklayınız.
Kampanyadan kazanılan indirim bir sonraki ayın ikinci haftasının Cuma gününde hesap özetlerine yansıtılacaktır. Worldpuan harcamaları ve nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan aynı ay içerisinde en fazla 250 TL’lik indirim kazanılabilir. Kampanya diğer kampanyalardan doğacak indirimlerle birleştirilemez. İnternet ve mail order yoluyla yapılan işlemler kampanyaya dahil değilidir.

Kampanyadan kazanılan indirim otomatik olarak bir sonraki ayın ikinci Cuma günü hesap özetlerine yansıtılacaktır. İnternet veya mail order yoluyla yapılan ödemeler, puan harcamaları ve nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan aynı ay içerisinde en fazla 250 TL’lik indirim kazanılabilir. Kampanya diğer kampanyalardan doğacak indirimlerle birleştirilemez. Kampanya 30 Eylül 2012 tarihine kadar geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ