World yurtdışı sitelerde 250 TL alışverişe 25 TL hediye

 • 24 Kasım 2016
World yurtdışı sitelerde 250 TL alışverişe 25 TL hediye

World kredi kartı sahipleri bu hafta 24-30 Kasım 2016 tarihleri arasında yurtdışı internet sitelerinden tek seferde yapacakları 250 TL ve üzeri ödemelerde 25 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanyaya yapı kredi cüzdan üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya kapsamında 24 Kasım – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında yurt dışı internet sitelerinden tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişe 25 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri en fazla 25 TL Worldpuan kazanılabilir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapılacak alışverişler dahil olup, nakit çekim, iade, puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya mail order işlemler dahildir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Yurt içindeki Duty Free’lerde ve Kıbrıs’ta yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya TLcard’lar ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 8 Aralık 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 19 Aralık 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 20 Aralık 2016’da geri alınacaktır.
 • Döviz Hesap Özeti talimatı ile EUR harcamalarınızı EUR Hesap Özeti’nden, diğer döviz harcamalarınızı USD Hesap Özeti’nden takip edebilir, ödemelerinizi ilgili döviz cinsinden yapabilirsiniz. Döviz Hesap Özeti talimatınızı 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line, Yapı Kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil Şube ve tüm Yapı Kredi Şubeleri’nden verebilirsiniz.
 • Talimat vermek için Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriş yaparak Kartlarım> Kart Hizmetleri> Diğer İşlemler ve Yetkilendirme, Yapı Kredi Mobil Şube’de ise Kartlarım> Kredi Kartları adımlarını izlemeniz yeterlidir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Emin dedi ki:

  Yapı Kredi Cüzdan katılımı ile 24 Kasım 2016 Perşembe günü 19:00 – 23:59 saatleri arasında seçili World üye işyeri e-ticaret sitelerinde 100,00-TL ve üzeri harcamalara %10, toplam 50,00.-TL Worldpuan kampanyası var.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Emin bey haber için teşekkürler, ekledim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.