2012 Kadınlar günü kampanyası Demirören Avm’de kadınları bekliyor

  • 29 Şubat 2012
2012 Kadınlar günü kampanyası Demirören Avm’de kadınları bekliyor
 2012 Kadınlar gününe özel kampanya fırsatları sizleri bekliyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Demirören İstiklal’e alışverişe ve müziğin ritmini yaşamaya davet ediyoruz.

Bu özel günde bayanlardan oluşan müzik grubu eşliğinde şarkıların ritmini içinizde hissedeceksiniz. Ayrıca Demirören İstiklal’in konuğu Sanatçı Rezan Özger’in kişisel sergisi ile “Ufkun Ötesi”ne yolculuğa çıkacaksınız.

Demirören İstiklal Dünya Kadınlar Günü kapsamında özel bir projeye daha imza atarak sosyal sorumluluk görevini yerine getiriyor. 8-11 Mart tarihleri arasında yaptığınız her 50TL’lik alışverişinizle her gün belirlenecek 3 kadın ziyaretçimize Universal İtalyan Hastanesi’nde meme kontrolü hediye ediyoruz. Ayrıca bu tarihler arasında 50TL’lik alışveriş fişi ile gelen
tüm kadınlar Demirören İstiklal katkılarıyla Universal Alman Hastanesi’nde indirimli sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek.

Her şeyin en iyisini Beyoğlu’na taşımak amacı ile yola çıkan Demirören İstiklal, 8 Mart
“Dünya Kadınlar Günü” etkinlikleri ile müşterilerine bir alışveriş deneyiminden çok daha fazlasını sunmaya devam ediyor.

Demirören İstiklal ’in bünyesinde bulunan mağazalar:
GAP, Saturn, Brandroom, Guess, GNC, Mothercare, Tchibo, Vakko Butik, Sephora, Koton, By Saatci, Atasun Optik, Flormar, Dize, Loisır, Twist, Divarese, Hummel, Deichmann, Laura Baresse, Softone, Gizia, İnci, 5D Cinemotion, Arby’s, Burger King, The Chef, Suadiye Marmaris Büfe, Popeyes.

İstiklal Caddesi’nin yeni yüzü olan Demirören İstiklal, sizi en keyifli alışveriş deneyimine davet ediyor!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ