A101 aktüel 13 Mart 2014

 • 06 Mart 2014
A101 aktüel 13 Mart 2014

A101 aktüel ürünlerde gelecek hafta 13 Mart 2014 Perşembe günü satılacak kampanya ürünleri ortaya çıktı. Birçok kategoride ürün bulabileceğiniz bu hafta da en dikkat çekici ürünler çok amaçlı dolap ve makina üzeri dolap. Banyo ve mutfakta kullanabileceğiniz dolaplar uygun fiyatlı ve alınabilir.

Giyim ürünlerinde de çoraplar ve ayakkabılar fiyatları ile ilgi çekici. Vestel V-press 2000 buhar kazanlı ütü 99 TL fiyatıyla ütü işlerinizi kolaylaştırabilir. Singer promise 1408 dikiş makinası da 199 TL fiyatla yetenekli hanımlar için ekonomik bir çözüm.

İşte Vestel V-press 2000 ütü 99 TL fiyatla satılacak.

Ürün özellikleri;

 • Toplam Güç (W) : 2200 (maks)
 • Basınç Performansı : 3 Bar
 • Isınma Süresi (dk) :7
 • Su Tankı Kapasitesi (ml) : 1100
 • Paslamaz Çelik İç Hazneli Su Tankı : Var
 • Taban : Özel Seramik
 • Gösterge Işıkları : Su Tankı Boş ve Buhar Hazır Gösterge Işıkları
 • Göstergeli On/Off Düğmesi : Var
 • Renk : Beyaz
 • Ergonomik Tutma Yeri : Var
 • Kablo Uzunluğu : 2 m

29179971585404417929[1]

Singer dikiş makinası 199 TL fiyatla Asya ve Bonus karta taksitle satılacak.

a101_dikis_makinesi[1]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Yasemin Aksert dedi ki:

  Öncelikle a101 aktüel ürünleri her hafta sitenizden takip ediyorum. Özellikle ürünler hakkında yaptığınız yorumlar ve bilgilendirmeler çok faydalı oluyor. Ben de bu hafta Vestel buhar kazanlı ütüyü almak istiyorum. Tefal marka bir ütü kullanıyorum. Geçen ay arkadaşın buhar kazanlı ütüsünü kullanınca şimdiye kadar ne kadar zor ütü yaptığımı anladım ve buhar kazanlı ütü almaya karar verdim. A101 13 MArt ürünlerindeki Vesteli görüncede size bir sorayım dedim. Ne dersiniz? alınabilir bir ürün mü?

 2. admin dedi ki:

  Yasemin hanım merhaba, güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Kampanyabul.org üzerinde editörlük yapan bir ev hanımıyım. Buhar kazanlı ütüler yoğun buhar güçleri ile ütü yapmayı zevk haline getiriyor. Ben geçen yıl bimden bluelight marka ütü aldım ve çok memnunum. Pamuklu kalın kumaşlarda ütünün üzerine yüklenmeden çok rahat kırışıklıkları açabiliyor. Buhar kazanlı en kötü ütü bile en iyi normal ütüden daha iyi sonuç verecektir. Kazanlı ütülerde rahatsız edici bir durum var o da ütü yaptığınız oda saunaya dönüyor. 1 litrelik kazan ile yaklaşık 15 parça giysi ütüleyebiliyorum. Kazanda su bitince doldurup kaynaması için 10 dakika bekliyorsunuz. Ben kazan sağlığı açısından musluk suyu yerine damacana kullanıyorum. Özetle ben çok memnun kaldım ve kesinlikle tavsiye ederim.

 3. Zeynep Akcan dedi ki:

  Vestel v200 buhar kazanlı ütüyü ben 2 yıldır kullanıyorum. Çok memnunum buhar gücü çok yüksek adminin dediği gibi biraz fazla buhar oluyor etraf ama giysilerinde üzerinden geçirmek yeterli. En svdiğim özelliği takım elbiseleri askıdayken ütüleyebilmek. Ben tavsiye ediyorum.

 4. Melek Sakar dedi ki:

  Singer dikiş makinasını geçen yıl almıştım genel olarak memnunum ama makina biraz küçük ve güçsüz. Kalın pamuklu kumaşlar çok fazla iğne kırıyor ve dikişlerde atlama yapıyor. İnce kumaşlarda sorun yok.

 5. admin dedi ki:

  Melek hanım makinanın iğne kırması sanki kalitesiz iğneden kaynaklanıyor. Kaliteli iğne ile sorun yaşatacağını sanmam. Yorumunuz için teşekkürler makinayı almayı düşünenler için yol gösterici olacaktır.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.