Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 aktüel 20 Mart 2014 katalogları

 • 13 Mart 2014

A101 marketlerde bu hafta 20 Mart 2014 Perşembe günü satılacak aktüel ürünlerinde yeraldığı kampanya kataloglarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bu hafta Nexon marka 40″ Full HD led televizyon 749 TL fiyat sizleri bekliyor. Vestel garantili ürünü 9 taksitle alabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Mert Şahinler dedi ki:

  Admin bey Nexon televizyon konusunda görüşleriniz nedir, oturma odası için almayı düşünüyorum.

 2. admin dedi ki:

  Mert bey Nexon Vestel’in fason markası. Vestel fabrikasında daha alt kalite ürünlerle montajı yapılan bir televizyon. Panel kalitesi olarak giriş seviyesi bir ürün. Özellikle hayaletlenme denilen alt yazılarda ve hareketli görüntülerde iz kalma sorunu yaşayabilirsiniz. Tabiki 40″ boyut ve 750 TL fiyat düşünüldüğünde bunlar katlanılabilecek sorunlar. Bütçeniz darsa alabilirsiniz, farklı bir televizyon kullanmıyorsanız sizi rahatsız etmeyecektir.

 3. Mehmet Yıldırım dedi ki:

  Nexon televizyonu babamlara almıştım. Çok fazla beklentim yoktu hediye olarak almıştım ama kurduktan sonra çok şaşırttı beni. 1000 liralık Vestel modelerinden farkı yok kalite olarak. Bu fiyata gerçekten bedava. Kaliteli olarak bilinen Samsung ve Lg’nin ucuz modellerinden pek farkı yok. Biraz kalın o da önemli değil arkasını zaten görmüyoruz. USB üzerinden mkv bile oynatıyor düşünün artık. İçinde uydu alıcı gelmiyor mutlaka HD uyumlu bir alıcı alın.

 4. admin dedi ki:

  Mehmet bey yorumunuz için teşekkür ederiz. Nexon konusunda kullanıcılardan olumsuz yorum pek gelmiyor. Tek şikayetçi olunan konu ghosting problemi ki bu Samsung ve LG modellerinde de görülebiliyor. Bu fiyata bu boyutta televizyon gerçekten çok iyi. A101 taksit seçeneği sunarak almayı da kolaylaştırıyor. Bütçesi dar herkese tavsiye ediyorum. Bu tv yerine uydu alıcılı Vestel 40PF7070 tavsiye ederim. 1099 TL ve 100 TL world puan hediyesiyle kliksada satılıyor. 1000 TL’ye uydu alıcılı paneli kaliteli bir televizyon da alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ