A101 aktüel 27 Mart 2014 katalogları

 • 20 Mart 2014
A101 aktüel 27 Mart 2014 katalogları

A101 aktüel ürün kampanyalarında bu hafta 27 Mart 2014 Perşembe günü satılacak ürünleri aşağıdaki kataloglarda inceleyebilrsiniz.

A101 27 Mart haftasının en dikkat çekici ürünü 39″ uydu alıcılı televizyon ve cam dekoratif duvar saatleri. Temizlik ve gıda ürünlerinde ki iyi fiyatları dikkate alınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. melek seçkin dedi ki:

  A101 katalogları için teşekkür ederim bu hafta çok hoş ürünler var. Özellikle tarafların fiyati bizim buradaki mağazalara gore cok düşük. Kiymanin fiyati çok iyi kasapta 24-25 lira. A101 olmasa bizim bakkalardan alışveriş yapmak zor. Tesekkurler a101.

 2. Seçkin Akcan dedi ki:

  A101 27 Mart ürünleri bol çeşitli bu hafta ama televizyonun taksitli fiyatı 800 TL olmuş. A101 neden vade farkı alıyor anlamış değilim. Bu televizyonu internetten 800 liraya 9 taksitle alabiliyorum neden a101 mağazasından alayım.

 3. admin dedi ki:

  Seçkin bey taksitli satıştaki fiyat farkı bizim de dikkatimizi çekti. A101 aktüel ürünlerin en büyük avantajı peşin fiyatına taksitli satıştı bundan sonra vade farklı satış olacak gibi görünüyor.

 4. Zahide Selçukhan dedi ki:

  Finish 105’linin fiyatı muhteşem piyasada 50 adeti 25 liradan satılıyot. Bence kaçırılmaması gerekiyor. Ayrıca Vanish sıvı marketlerde 16-17 lira. Bim 27 Mart kataloglarındaki neredeyse tüm ürünler sıcak fırsat. Bimin tahtını sallıyor A101, hatta bimin tahtına oturdu diyebilirim. Bimde kaliteli ürün bulmak zor a101 ürünlerinin tamamı kaliteli ve ucuz. Helal olsun A101.

 5. Mert Alkış dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba, gıda mühendisi olarak et ürünleri hakkında kısa bir hatırlatmada bulunmak istiyorum. Et gıda ürünleri arasında bakteri yani mikrop üremesinin en hızlı gerçekleştiği besinlerden biridir. Uygun sıcaklık koşullarında bu bakteriler eti çok çabuk bozabilir. Sıcaklığın 3 derece ve üzerinde olduğu ortamlarda ette bozulma olabilir. Etin yüzey alanını artırmak bakterinin ürediği bölgeyi artırır ve bozulma hızlanır. Etin en sağlıklı şekilde saklanması parça şeklinde olur. Eti kıymaya çevirerek yüzey alanını artırır ve bozulmasını kolaylaştırırsınız. Marketlerde hazır şekilde satılan kıyma bozulmaya çok müsaittir. Özellikle kapalı dolaplarda pakette satılan kıymalar taşınma esnasında ısıya mağruz kalabilir ya da dolap sıcaklığı uygun derecede tutulmayabilir. Bu bakımdan kıyma alırken parça etten yeni çektirmekte fayda var. Tabi çektirdiğiniz makinanın içerisinde çok önceden kalan kıyma parçası kalmasın.

 6. admin dedi ki:

  Mert bey verdiğiniz değerli bilgilerden ötürü teşekkür ediyoruz.

 7. hülya dedi ki:

  vade farkını a101 almıyor banka alıyor.

 8. admin dedi ki:

  Hülya hanım banka alıyor ama A101 anlaşma yaparak peşin fiyatına taksitli satış sunması gerekir.

 9. Ziyaettin dedi ki:

  A 101 e verilen paraların kime gittiği belli oluyor.Yorum yaparken bile paralel paralel kokuyor.Yazık çok yazık…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.