A101 aktüel ürünler 6 Şubat 2014 kataloğu

 • 30 Ocak 2014
A101 aktüel ürünler 6 Şubat 2014 kataloğu

A101 mağazalarında bu hafta 6 Şubat 2014 Perşembe günü satılacak aktüel ürünler ortaya çıktı. A101 aktüelde haftanın en dikkat çekici ürünü Seg 32″ 81cm led televizyon. 549 TL fiyatıyla dikkat çeken televizyon 9 taksitle alınabiliyor.  Vestel garantisi altında satılan televizyon sadece HD kanalları izletsin yeter diyenler için uygun bir seçim olacaktır.

Seg televizyon yanında Hometech uydu alıcı satılacak fakat biz kesinlikle bu ürünü tavsiye etmiyoruz. HD uyumlu uydu alıcılar 75 TL civarında alınabiliyor. HD olmadan Led televizyonun pek anlamı olmadığı için kesinlikle HD uyumlu bir uydu alıcı satın alınız.

King P996 blender seti içinse söylenecek fazla söz yok, piyasada genelde bu fiyatla bulunabiliyor. Kalite olarak King ürünleri ortalama düzeyde diyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ceyda Demirci dedi ki:

  Merhabalar, SEG led televiyonu öneriyormusunuz, ya da şöyle sorayım pahalı samsung lg gibi markalardan ne farkı var?

 2. admin dedi ki:

  Ceyda hanım merhaba zor bir soru sormuşsunuz :) Öncelikle diğer markalardan farkı yerine led televizyonunda kalitesine etki eden en önenmli bileşenler nedir bunu açıklamak isterim.
  Led ya da Lcd televizyonlarda görüntü kalitesine etki eden en önemli bileşen paneldir. Panel, görüntünün kırmızı,yeşil,mavi renklerle oluşturulduğu en öndeki bölümdür. Burada pikseller 3 renkten birini oluşturur. Paneller teknik olarak TN,IPS gibi çeşitlere sahiptir. Üretim teknolojisine göre çok farklı kalitede paneller vardır. Bir marka ürünlerinin segmentine göre panel kullanır. Yani iyi bir marka olması onun kaliteli panele sahip olduğunu göstermez.

  Televizyonun işlemcisi ve yazılımı görüntü kalitesine etki eden bir diğer husustur. Televizyon konusunda argesi çok gelişmiş olan bir marka ürettiği özel yazılım ve işlemcilerle en iyi ve görüntüyü oluşturabilir. En iyi görüntü renk olarak değil aynı zamanda hızlı görüntüleri sorunsuz göstermekten geçmektedir.

  Son olarak ucuz televizyon ve pahalıları arasında size sorun yaşatabilecek diğer unsursa kullanılan bileşenlerdir. Bileşenden kastım tv içinde kullanılan transistörden kapasitöre kadar her türlü elektronik bileşen. Ucuz ürünlerde bu tür parçalarda sorun yaşayabilirsiniz. Özellikle kapasitörlerde bozulma olayı sık görülmektedir.

  Özetle ucuz tv ve pahalı tv kavramları tek başına yetersidir. Önemli olan paranızın karşılığında size en iyiyi sunan ürünü almaktır.
  Saygılarımla…

 3. mustafa dedi ki:

  koşu bandı gelecekmi bilen varmı????????????acill

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.