A101 bu hafta 29 Ocak 2015 aktüel ürün broşürleri

 • 22 Ocak 2015
A101 bu hafta 29 Ocak 2015 aktüel ürün broşürleri

A101 aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. A101 mağazalarında bu hafta 29 Ocak 2015 Perşembe günü onlarca üründe çok özel fiyatlar sizleri bekliyor. Haftanın dikkat çekici ilk ürünü Acer ES1 notebook. Ürünün detaylı incemelesini yapacağız.

Mobilya ürünlerinden elektroniğe kadar pekçok ürünün yeraldığı haftanın broşürlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Merhaba sayın admin, sizin pc konusundaki bilginize güveniyorum o yüzden bu acer laptop için ne düşündüğünüzü merak ediyorum ve şunu sormak istiyorum N2930(4çekirdekli) 2GB Ram Asus marka laptop ile bu N2840(2çekirdek) 4GB Ram Acer arasında kalsanız neyi seçerdiniz yani çekirdek sayısı mı ram mi ?

 2. admin dedi ki:

  Kesinlikle N2930 işlemcili Asus diyorum. 4 çekirdekli 2930 N2840’a göre çok daha üstün bir işlemci. Bir notebookta işlemci yükseltimi yapamazsınız ama 60 liraya 2 gb ram veya 110 liraya 4gb ram ekleyebilirsiniz. İlk alımda işlemcisi çok daha güçlü modeli almakta fayda var.

 3. Anonim dedi ki:

  Teşekkür ederim hem kampanya haberleriyle bizleri haberder ediyorsunuz hemde teknik konularda bilgilendiriyorsunuz hızır gibisiniz.
  Marka olarakta asus hoşuma gidiyordu isabet oldu.

 4. Anonim dedi ki:

  merhaba,bugünkü nevresim takımlarının kumaşları hakkında bilgi verebilirmisiniz?

 5. Anonim dedi ki:

  Admin bey yazıcı hakkında bilgi verebilirmisiz tavsiye edermisiniz

 6. Anonim dedi ki:

  Canon Yazıcıyı tavsiye edermisiniz

 7. Anonim dedi ki:

  Sorduğum soru neden sitede yayınlanmış
  Canon yazıcıyı tavsiye edermisiniz

 8. admin dedi ki:

  Nevresim takımı kumaşların renk solması sorunu oluyor, 5-6 yıkama sonrası solmaya başlıyor. Günlük kullanım için değil de misafirler için kullanılabilir.

 9. admin dedi ki:

  Yazıcıyı tavsiye etmem. Ürün demo tonerlerle geliyor, yani yarım dolu. Renkli çıktı almayacaksanız kesinlikle lazer yazıcı alın. 120 liraya xerox laser alabilirsiniz. Baskı maliyeti çok düşük olur ve uzun ömürlüdür. Canon yazıcıyı aldıktan sonra 500-600 siyah çıktı alırsınız sonra kartuş için 100 TL ödemek zorunda kalırsınız.

 10. Anonim dedi ki:

  admin işimizi görür mü yazıcı. renkli mi çıkartıyor bide faydası olur mu. tavsiye eder misiniz. teşekkürler.

 11. admin dedi ki:

  Efendim renkli çıktı alabilirsiniz, arada sırada çıktı alacaksanız işinizi görür. Aylık 100 çıktıdan fazla alacaksınız lazer yazıcı tavsiye ederim. Zaman gelir hayat kurtarır, fotokopi çekersiniz, çıktı alırsınız vs. Sürekli çıktı alıyorsanız kağıt başı maliyet yüksek olur ve yazıcının hızıyla ilgili başınız ağrır.

 12. Anonim dedi ki:

  acer laptoplarda ısınma sorunu oluyor. yıllar önce acer laptop vardı, çok ısınıyordu, ana kart üzerinde yanmalar ve sıvı taşması oldu. yanlış hatırlamıyorsam 1000 tl ya da üzerinde aldığım laptopu 100 tlye verdim pert olarak. o gün bugündür acer a asla yaklaşmıyorum.

 13. Anonim dedi ki:

  aslında en önemlisi kartuş dolumu. malum, yüksek maliyeti nedeniyle bir çok kişi yan sanayi kartuşları doldurtarak kullanıyor. 2001 yılında aldığım hp 845 deskjet yazıcımı hala kullanıyorum(maşallah) bir kartuşu 5 tlye doluyor(siyah beyaz). yavaş ama çok ekonomik. şimdi gelelim canona. kartuşlarını araştırın derim. sorunsuz doldurulabiliyor mu ? bazıları devreyi yakıyor. bence en önemlisi doldurulabilir kartuşları olması. canon için bu konuda çok olumlu şeyler duymadım. ben hp derim.

 14. admin dedi ki:

  Evet Canon kartuşlarında dolum sıkıntısı mevcut, Hp’nin bazı modellerinde kartuşlar 20 TL gibi çok ucuz doldurmaya bile gerek yok. Yazıcı konusunda renkli çıktıua ihtiyacınız yoksa her zaman lazer yazıcıları almanız fayda var.

 15. admin dedi ki:

  Günümüz giriş seviyesi notebooklarında ısınma sorunu artık yok diyebiliriz. 3-4 yıl önceki işlemci modelleri 75-90 watt gibi TDP değerlerine sahipti. Çalışma esnasında çok fazla ısınıyorlardı. Şimdi giriş seviye işlemcilere bakıyoruz 9-10 watt gibi maksimum güç tüketimleri var. Gelişmiş grafik işlemcili, i7 gibi ciddi işlemciye sahip modeller dışında ısınma sorunu dert edilecek bir husus olmaktan çıktı.

BİR YORUM YAZ