Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 Deerma VC25 dik süpürge inceleme ve kullanıcı yorumları

  • 02 Mart 2021
A101 Deerma VC25 dik süpürge inceleme ve kullanıcı yorumları

A101 aktüel ürünlerde Deerma VC25 şarjlı dik süpürge 749 TL fiyatla satılacak. Daha önce VC20 modeli satılıyordu. VC25 modeli piyasada 870 TL fiyatla satılıyor. A101 fiyatı uygun, peki deerma VC25 nasıl?

Deerma markası Xiaomi için süpürge üreten Çinli bir firma. Ürünleri kaliteli ve yenilikçi çözümleri uygun fiyata sunuyor. Birçok kişi bu süpürgeden memnun ama tabiki 5000 TL’lik Dyson ile aynı performansı beklemeyin.

Deerma VC25 ile VC20 arasındaki fark nedir?

VC20 modeli 14.4V pile, VC25 modeli 21.6V pile sahip. Bu durum sayesinde VC25 çok daha güçlü bir cihaz olmuş. Çekim gücü yüksek ve toz hanesi daha geniş. Güç artmasına rağmen çalışma süresi 5 dakika artırılmış ve 35 dakika olmuş. 2 hız ayarı ve futuristik tasarımıyla VC25 çok daha alınabilir bir ürün.

A101 VC25 süpürge

Deerma VC25 süpürge alınır mı?

Ürün giriş seviyesi bir dik süpürge. Fiyatına göre rakibi yok. Eğer eviniz küçükse ve çok kirlenmiyorsa alınabilir. Evcil hayvan varsa ve güçlü bir süpürge arıyorsanız kesinlikle bütçeyi artırıp başka modellere bakın. Performans olarak 500 TL’lik klasik süpürgeler ayarında diyebilirim. Çok beklentiye girmezseniz alınabilir bir ürün. Ben bu ürün yerine 1100 TL’ye VC40 modelini şiddetle tavsiye ederim. Dyson modellerinden bile daha güçlü 250W ile.

Deerma VC25 yorum

Deerma VC25 kullanıcı yorumları

Markayı tam tanımadığımız için ilk başta tereddüt ettik fakat bir kaç araştırma sonrasında almaya karar verdik. Öncelikle evinizde evcil hayvan beslemiyorsanız ve günlük olarak işimi görsün derseniz tam olarak ideal bir ürün. Motor gücü pahalı modellere nazaran biraz daha düşük kalsa da işini tam anlamıyla görüyor. İlk deneyimimiz sonrası oldukça memnun kaldık. 3000-4000 TL gibi bir bütçeniz yoksa fiyatı itibariyle tam bir fiyat/performans ürünü diyebilirim. Yanında gelen aparatları da yeterli ve iş görüyor. Tam şarj ile normal modda 35dk kadar evi süpürdüm. İlk başta bizim de zamana karşı mı yarışacağız diye korkumuz oldu fakat 80-90m2 bir ev için fazlasıyla yeterli bir süre olduğunu söyleyebilirim. Çok rahat işimizi bitirdik. Zaten düzenli olarak makineyi kullandığınızda eviniz de çok fazla kirlenmeyeceği için zorluk çıkaracağını düşünmüyorum. İlerleyen süreçte daha fazla kullandıktan sonra yeniden bilgi iletmeye çalışacağım.

Ağırlığı bana fazla geldi. Alışma süreci gerekiyor. Çekimi güzel. Sesi çok sayılmaz. Lakin toz boşaltma sorunlu. Öyle düğmeye basınca kendi bosaltmiyor. El ile çekmek gerekiyor haznede birikenleri..

Çekiş gücü cok iyi değil deneme süresi geçmeden iade etmeyi düşünüyorum

Çok kötü, alali bir ay oldu yerdeki sac kilini dahi cekemiyor

Ürün halıyı gırgırından dolayı güzel temizliyor fakat çekimi zayıf 21v sesi biraz yüksek çok şık bu kadar emeğe biraz çekişi güzel olsa mükemmel olurdu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ