A101 Group kıyma makinesi inceleme

 • 14 Eylül 2015
A101 Group kıyma makinesi inceleme

Arkadaşlar merhaba, a101 aktüel ürünlerde bu hafta 23 eylül 2015 tarihinde satılacak Group marka kıyma makinesi hakında genel bir inceleme yazısı hazırlamak istedim. Ürün hakkında bilgi almak için Ankara’da bulunan Karaca mutfak ürünleri mağazasına gidip firma yetkilisi Hakan beyle görüştüm. Kıyma makineleri hakkında detaylı bir görüşme yaptık.

Öncelikle ev tipi kıyma makinelerinin birçok tüketiciyi pişman ettiğini öğrendik. Bu tip cihazların en fazla 2kg uygun et çekmek için tasarlandığını kurban etlerinin birçok cihazın kapasitesini aştığını ve çeşitli sorunlara yol açtığı bilgisini aldık. Öncelikle bu kıyma makinelerinde çekilecek et yağ zarından arındırılmış, sinirsiz ve yumuşak olması gerekiyor. Sert ve yağlı etler bıçakları kilitleyip kullanılmaz hale getiriyor. Çıkış ağızları çok küçük, motor güçleri zayıf olduğu için içine kibrit kutusu boyutunu geçmeyecek şekilde parçalanmış et atmak gerekiyor. 1 kg et çektikten sonra makine ısınıyor ve 10 dakika dinlendirmek gerekiyor. Bu cihazların kurban eti için değil, mutfakta küçük miktarlarda etinizi taze kıyma şeklinde çekmek için kullanıldığını unutmayın.

Kurban eti için kesinlikle profesyonel çelik şanzımanlı olarak bilinen kıyma makineleri tavsiye ediliyor. En küçüğü 15kg olan bu cihazların en bilineni Üç Yıldız firması tarafından üretilen makineler. Kasap makinelerinin de üreticisi olan firmanın en ekonomik modeli 500 TL fiyata sahip.

Kurban eti çektirmek için soğutucu özelliği olan ve sıkça et çeken market ve kasaplar tavsiye ediliyor. Et çekimi buralarda 1 TL/kg ücretle yapılıyor. Sadece kurban eti çekmek için işini düzgün yapmayan bir makineye 130 TL vermenin ekonomik olarak hiçbir mantığı yok. Hijyene önem veren kullanıcılar uygun şartlarda etleri hazırlayıp küçük miktarlarda et çekebilirler.

A101’de satılacak Group marka ürün piyasada pek bilinmiyor. Genelde Fakir torque öneriliyor. Bunun fiyatı da 350 TL. Group kıyma makinesi internette n11.com üzerinde bir satıcı tarafından 169 TL fiyatla satılıyor. Bu bakımdan A101 fiyatı uygun. Macera yaşayıp ürünü denemek isteyenler satın alabilir. Kampanyabul.org olarak tamamen kapalı bir kutu olan bu ürünü tavsiye etmiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 39 YORUM
 1. Serkan Çelikel dedi ki:

  group kıyma makinesi hakkında detaylı bilgi vermemişsiniz ama kıyma makineleri hakkında çok mantıklı bir açıklama olmuş. Makine almayı düşünüyordum ama vazgeçtim. Dışarıda çektirmek her yönden daha mantıklı. Teşekkürler.

 2. Necla Cq dedi ki:

  Ürünu n11.com dan satin aldim ve bic de arkadasin dedigi problemleri yasamadim. Ogrendigim kadariyla urunun piyasaya ciktigi 1 ay olmus o yuzdendir diye dusunuyorum piyasada gorulmemesi. Bazi noltalarda hakli tabi urun ev tipi. Bu urunle 15 20 kilo et cektiremezsiniz. Gundelik hayata uygun olarak tasarlanmis ve bana kalirsa oldukca da pratik bir urun. Tesekkurler.

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Necla hanım kullanıcı yorumunuzu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

 4. Necla Cakmakli dedi ki:

  Oncelikle merhaba herkese. Bu urunu 10 gun kadar oncesinde n11.com sitesinden 15 gun satin aldim. Arkadasin yazdiklarini okudum bazi noktalarda hak verdim bazi noktalarda deneyimlerimden oturu bak vermedim. Urun denildigi gibi ev tipi et kiyma makinasi yani oturup 10 15 kilo eti tek seferde cekemezsiniz. Ama 1 2 kilo eti cok rahatlikla cekebildigimi soyleyebilirim. Ogrendigim kadariyla urunun piyasaya ciktigi 1 ay olmus o yuzden pek duyulmamis olmasi normal biraz. Simdilik bir sorun yasamadim cok da memnun kaldim. Almak isteyenlere tavsiye ederim. Tesekkurler.

 5. Mustafa Nail dedi ki:

  Sayın;
  Kampanyabul.org yetkilileri,
  Öncelikle Group Kıyma Makinesi ile ilgili yorumunuzu 3 kez dikkatlice okudum.Aslında bu konu ile ilgili geri dönüş yapmak istememiştim ama sonra sağduyularıma yenilerek, platformunuzun tanımadığı bir ürün hakkında böyle bir yorum yapmasını hayretler içerisinde şahit oldum.Şunu belirtmeliyim ki, Tanımadığınız bu marka, sektörde 50 senedir var olan ve bu gün yukarıda markasını zikrettiğiniz marka dahil, ve sizin bildiğiniz diğer markalar da dahil olmak üzere Türkiye de, bir sürü markaya fason üreticilik yapmıştır.Sizin Alman markası bilerek ve markasını kanarak, tanımadığınız bir Türk firmasının ve Muhteşem Türk işcisinin üretimi olan bir ürünü almaması konusunda önyargılı yaklaşmış ve firmamıza haksızlık yapmışsınızdır.Bu ürün A101 gibi yine Türk firmasında satılmasını hazmedememişsinizdir.Yorumda bahsettiğiniz markanın Çin malı olduğunu biliyormusunuz?Firmamız Kıyma Makinası üretimine geçmeden önce 6 ay gibi uzun süre sadece test etmiştir.Tüm dünyanın kabul ettiği kalite belgelerine sahip ve dünyanın 34 ülkesine ihracat yapmıştır.Ayrıca sektörümüzde(İMMİB SAYFASINDA GÖREBİLİRSİNİZ)ihracat sıralamasında 6. olmuştur ve yukarıda bahsi geçen firmadan daha fazla ihracat yaparak, onur madalyası almıştır.Türk işcisinin gururla ürettiği ürünleri ve Ülke mizin yapısı itibariyle, bu zor görevleri yerine getirmeye çalışan bizleri, tanımadan, pazar araştırması yapmadan, tek kalemde silip atmanız, tamamen şanssızlıktır.
  Sayın Serkan Çelikel, yorum yaptığınız platformu kaale almışsınız ve Group Markalı Kıyma makinası almayacağınızı beyan etmişsiniz.Sizin Kıyma Makinamızı satın almanıza gerek yok, siz web sayfamıza veya facebook sayfamıza ziyaret ediniz.Bizler size TÜRK MALI kıyma makinamızdan bir adet hediye edelim, en azından ürünümüzün nasıl kaliteli olduğunu ve Türk İşcisinin ürettiği ürünlerin, yukarıda bahsi geçen marka gibi sektörümüzdeki diğer çok bilinen markaları dahil nasıl kalitesiz olmadığını test edebilirsiniz .
  En azından isterdim ki, bilmediğiniz bu marka ile ilgili küçük bir araştırma yapıp, yorumunuzu yapsaydınız.
  Saygılarımla.
  SARIKAYA ELEKTRKLİ EV GEREÇLERİ LTD.ŞTİ.
  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
  M.Nail SARIKAYA

 6. Murat Türker dedi ki:

  Mustafa bey merhaba. Yazıyı kampanyabul.org adına hazırlayan editörüm. Öncelikle yazıyı hazırlamak için Ankara’da bu tür aletleri 50 yıldır satan bir abimizin iş yerine gittim. Yazının başında anlatılan hususlar ev tipi kıyma makineleri için geçerli bir durumdur. Sizin ürününüzü internette ve Ankara’da araştırdım ama adını bile duyan olmamış. İnternette n11 üzerinde bir satıcı satıyor sadece. Group diye bir marka veya buna bağlı kıyma makinelerine ait tek bir bilgi bulamadım.

  Buraya geliyorsunuz ve araştırın diyorsunuz. Sarıkaya elektrikli ev gereçleri diye arama yapıyorum karşıma sarex diye bir site çıkıyor. Burada kıyma makinesi hakkında bilgi yok. Öyle bir yazmışsınız ki hiç duyulmamasına rağmen şirketiniz hakkında kuşkuya düştüm. Sarex sitesindeki teknik servislerimiz bölümüne girdiğimde şok oldum. Teknik servisleriniz o haldeyse ürünlerinizin kalitesi nasıldır merak ediyorum.

  Bilgi verdiğiniz iyi oldu takipcilerimiz sarex.gen.tr üzerinden firmanızı tanıyarak ürün alacaktır. Dünyanın en büyük endüstri üreticileri Çin’de üretim yaptırır. Bosch, Apple, Samsung maliyetler yüzünden Çin’de üretim yaptırır. Ürününüzü överek Fakir gibi bir markaya Çin işi ürün demeniz vizyonunuz hakkında önemli ipuçları vermektedir.

  Son söz olarak merak etmeyin ürününüz A101 mağazalarında aynı gün satılacaktır ama bu sizin firmanızın başarısının değil A101’in müşteri memnuniyetinin göstergesi olacaktır.

  Saygılarımla.
  Murat Türker
  Gıda Mühendisi

 7. Mustafa Nail dedi ki:

  Murat Bey selamlar, tarafıma hitap eden yazınızı okudum.Bu zeminde sizinle bu şekilde tartışma içine girmek istemezdim.Baş yazınızda da yazdığınız gibi 50 senedir bu işi yapan ve firmamızı tanımayan firma ve şahıs yoktur diye düşünüyorum. Ayrıca Ankara da kıyma makinası ile ilgili bilgi almak için görüştüğünüz Karaca firmasının yetkilisi Hakan Bey in konu ile ilgili çok bilgisinin olduğunu sanmıyorum.Karaca firması, ev çeyizi, çelik tencere,çatal,kaşık,bıçak ve porselen üzerinde oldukca tecrübelidirler.Firma sahipleri ise yakınen arkadaşımdır.
  Bir üyenizin de bahsetmiş olduğu gibi, ürünümüz A101 le beraber satışına yeni başlandığı için henüz websayfamızda yer almamıştır.Sezon yoğunluğu bu çalışmamızı geciktirmiş bulunmaktadır.Bunu tabiki bizim eksiklğimiz olarak görüyorum ve çok haklısınız.
  Murat Bey, servis sayfası ile ilgili eleştirinizi üzülerek okudum.Servis bölümünü dikkatli takip ederseniz, karşınıza Türkiye haritası çıkacaktır ve istediğiniz ili haritadan tıklayarak, o ilin servis adres ve telefonlarına ulaşabilirsiniz.Sanırım Türiye genelinde 41 i TSE(Sanayi Bakanlığının şart koştuğu sayı) li olmak üzere yaklaşık 330 servisimiz bulunmaktadır.Buradaki eksiğimizi söylerseniz, eksiğimizi gidermeye çalışırız.
  Marka belirtmedim, sadece kastettim ve Çin de markasına ürün yaptırıp ve satan tüm firmalara karşı(ayrıca hepsi arkadaşım, yüzlerine de bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum) özel tepkim olmaktadır, bunun dozajı zaman zaman ayarsız da olmaktadır, ama inanın Ülkemizde üretilen küçük elektrikli ev aletlerinin tamamı Çin mallarından inanın daha kalitelidir.Teknolojik ürünleri ve Beyaz Eşya tarzındaki ürünleri buna katamam, çünkü bu konuda ne tecrübem, ne de bilgim bulunmaktadır.
  Ürünümüz Tüm Ülkemizde A101 ler de 18.eylül.2015 tarihinde satışa çıkacaktır.Daha önce BİM dahil olmak üzere diğer büyük marketlerde de ürünlerimiz satılmış ve kesinlikle ne iade, ne de arıza sözkonusu olmuştur.Önümüzdeki günlerde A101 VE BİM de diğer ürünlerimizde inşallah satılacak.
  Eleştirileriniz için teşekkür ederim.Saygılarımla.Mustafa Nail Sarıkaya.

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Düzeyli bilgi aktarımı için Editör arkadaşıma ve Mustafa beye teşekkür ediyorum.

 9. Anonim dedi ki:

  Eee simdi ben ne yapcam yarin erken kalkip gidip alayim diyodum.kafamda bir soru isareti oldu.

 10. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kafanızda soru işareti olmasın gidin ürünü inceleyin beğenirseniz alın. Fiyatı uygun, başka bir ürün almak istediğinizde 100 TL fazla vereceksiniz. Bu da benim yorumum :)

 11. rıfat dedi ki:

  bende şimdi gidip alacaktım ne halt etcez şimdi , alalım mı almayalım mı ?

 12. salih canbolat dedi ki:

  bu tip ürünler marka farketmeksizin kurban etlerinizi kıyma çekebileceğiniz evsafta ürünler değil sadece 1-2 kg eti çekebileceğinizi düşünüyorum.etleri peyder pey çekerim diyorsanız bu aletler işinizi görür.

 13. Tufan Kandemir dedi ki:

  Ürünü üreten firmanın vermiş olduğu bilgiye dayanarak, sabah gaziosmanpaşadaki son kalan ürünü satın aldım, beklentimin üzerinde bir ürün olduğunu düşünüyorum.Henüz kullanmadım ama, sağlam görüntüsü var.

 14. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Tufan bey izlenimlerinizi bekliyoruz.

 15. Serap Pekpekin dedi ki:

  Sayın Mustafa Nail bey
  Ürününüzü A101 katoloğunda görüp kıyma makinası almayı düşündüğüm içinde netten özelliklerini incelemek istedim n11.com da markanızdan buldum ama etobur 1800W diye yazılmış birde içli köfte aparatı mevcut A101 deki ise 2000W iki modelinizmi var? ikiside ayni ürünse hangi W doğru içli köfte aparatınızı bulabilirmiyim veya başka marka uyarmı cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 16. Platformu takip eden arkadaşlara ve editör arkadaşlarıma selamlar ve saygılarımla.Daha önce de BİM mağazalarına vermiş olduğumuz Group Mini Rondo,Group Dik Durabilen Süpürge ve Group Su Filtreli Süpürge ler çok yüksek adetlerde, müşterilerinin memnuniyetine sunulmuş ve raflardaki son ürünlerine varana kadar hepsi satılmıştır.Ürünlerimiz ile ilgili en ufak bir şikayete rastlanmadığı gibi, sanırım önümüzdeki günlerde yine aynı ürünlerle tekrar BİM mağazalarında yerimizi alacağız gibi.
  Üretici firma olmanın vermiş olduğu avantajlarla, Sanayi Bakanlığı ve TSE şartnameleri gereği herhangi bir kullanım hatası ve kullanımdan doğabilecek arızalardan dolayı 10 sene gibi uzun bir süre hizmetimiz devam edecektir.Bu hizmeti üretici firma olarak biz vermekteyiz ve Ülkemiz genelinde 330 servis ile burada olacağız.
  Serap Hanım dikkatli takibinizden dolayı sizi kutlarım.Ürünümüz A101 İle yapmış olduğumuz özel anlaşma çerçevesinde A101 için 2000 Watt olarak üretilmiştir, performans olarak biraz daha üst düzeydedir.Fiyat olarak daha pahalı olması gerekirken, A101 müşterileri için daha avantajlı hale getirilmiştir.Ama bundan sonraki üretimlerimiz tamamen 2000 Watt olarak üretilecektir.Ayrıyeten A101 de satılan ürünlerin tamamı içli köfte aparatı ile birlikte salça,sosis ve sucuk aparatları da mevcuttur.
  Gün itibari ile A101 mağazalarında satışa çıkan Group Kıyma makinalarının, tamamının tükendiği yönünde duyumlarımız olmuştur.
  Selam ve Saygılarımla.

 17. hüseyin karasu dedi ki:

  a101 deki ürün seçimlerinin kaliteli olduğunu düşünerek,bu gün 1 tane satın aldım.Hatta deneme fırsatı da buldum.işini iyi yapan bir cihaz olarak tanımlayabilirim.açık konuşmak gerekirse beklentilerimi karşıladı.2 sene önce kadar dı sinbo almıştım, sanırım 1 ay kadar kullandım ağız kısmındaki plastikler aşınmaya başladı.servise götürdüm, parça sı yok deyip 2 ay beklettiler.fabrikayı aradım, muhatap bulamadım.şikayetimvar sitesine yazdım, anında aradılar ve servise yönlendirdiler, aynı ürünü bana parçasını değiştirip geri verdiler.sonra aynı yerden yine arızalandı ve ayrıyeten sürekli et sarmaya başladı.bende kızdım attım.

 18. Serap Pekpekin dedi ki:

  Mustafa Nail bey maalesef A101 de tükenmiş alamadım.yeniden talep ederlermi bilmem ama siz 2000W olanları ne zaman satışa çıkarmayı düşünüyorsunuz.işlerinizin arasında bu kadar çabuk cevap yazdığınız içinde ayrıca teşekkür ederim selamlar.

 19. Kerem Yücel dedi ki:

  Sn. Nail yapmış olduğunuz etkileyici yorumlar ve anlatımlar üzerine a101 marketlerini de birbirine katarak ürününüzü almış bulunmaktayım.

  Mühendislerimizin çıkardığı bir çok işin çok daha kaliteli olduğu tespitinize bende katılıyorum. ürün amacına uygun kullanıldığı taktirde, kullanım koşulları yerine getirildiğinde uzunca bir süre mutfağıma hizmet vereceğini düşünüyorum.

  Beni düşündüren ise maalesef Türk Firmalarının satış sonrası hizmet yetersizliği. Sonuçta kul yapısı arıza çıkmayacağının garantisi yok, ama firmanın gücü bu noktada devreye giriyor. Dediğiniz gibi ürününüzün arkasında olduğunuz sözünü satış sonrasında da tutarsanız bence ürünüz kalite anlamında 5 yıldızı fazlasıyla hak etmiş olur.

  Saygılarımla…

 20. YASAR GUNDOGDU dedi ki:

  Sayin M. Nail bey urununuzu A101 aldim fiziki gorunumu ******yildiz kaportasi SUPER TURK MHENDİSLERİMİZİN beyin ve performaslarini tebrik ederim allah akil ve beyinlerine saglik versin bundan sonra TURK MALLARİNA talip olucaz inssallah yalniz bundan sonrasi malinizin arkasinda durmanizi tavsiye ederim yani satis sonrasi vervis cok onemli ve sonrasi ALLAH KERİ M.NAİl siz bize bu urunu kazandirdiginiz TESEKKUR .

  SAKARYADAN. Y.GUNDOGDU.

 21. ahmet karapürçek dedi ki:

  birkilo et çekmedim adı nedir bilmem ama 8 numaralı aparatın ön tarafındaki vidalama yeri sıyırdı attı bukadarda saçma bişey olamaz

 22. ahmet karapürçek dedi ki:

  muhtamelen 1 numaralı aparatmakineye takılan kıyma aparatı kırdı vıdamıdır nedir odelikli apararat dönüp duruyor anlamışınızdır heraldene olduğunu

 23. Tufan Kandemir dedi ki:

  makineyi bayramda kullandım Serap Hanım.Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Beklentilerimin üzerinde çıktı.Yaklaşık 4 -5 kilo kadar et çektik evimizde, problem yaşamadım.

 24. mustafa nail sarıkaya dedi ki:

  Ahmet Bey, Bayram dönüşü yaşamış olduğunuz sıkıntıyı giderebiliriz.Sizinle bu platformdan temasa geçebiliriz diye umuyorum.Sanırım Editör arkadaşlar bu konuda bizlere yardımcı olurlar.Saygılarımla.

 25. Anonim dedi ki:

  Zeytinburnu Veliefendi Mah’den 17/09/2015 tarihinde A 101 ‘den aldığı makinaya bir parça et atınca cihazdan koku geldi ve cihaz çalışmaz hale geldi. Ne yapabilirim bilginiz var mı?

 26. Nail Sarıkaya dedi ki:

  Anonim nicki altında yazan arkadaşımız ve Ahmet Karapürçek Bey; Fabrikamız bu gün itibari ile açılmış olup, konu ile ilgili sıkıntılarınızı giderebiliriz.Bizlere ”servis@sarex.net” adresinden ulaşabilirsiniz veya 0212 471 11 11 no lu numaradan Servis Müdürümüz Güneş Hanım la temasa geçebilirsiniz.Veya ”www.facebook.com/GROUPSAREX-ELEKTRİKLİ-EV-GEREÇLERİ” adresine mesaj bırakabilirsiniz.ürünümüzü tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz, mesaj sistemi bölümümüzden mail adresinizi bırakırsanız montaj video ve kullanım kılavuzunu sizlere gönderebiliriz.” Teşekkür ederiz.Mustafa Nail Sarıkaya

 27. türkan dedi ki:

  sırf nail beyin ürününe gösterdiği hassasiyetten malının arkasında sonuna kadar durmasından bu kadar alakalı ve ilgili olmasından, alır kenara koyarım dursun hissiyatı oluyor insanda.tebrik ederim nail bey,sizin gibi üreticilerin çoğalması dileğiyle.

 28. Anonim dedi ki:

  Türkan Hanım çok teşekkür ederim, çok kibarsınız.Ekstra bir şey yapmıyoruz, vazifemizi ifa etmeye çalışıyoruz.
  Saygılarımla.Nail Sarıkaya

 29. ozkan dedi ki:

  Kıyma makinasın aldım bir kere kullandım yıkandıktan sonra ürünün metal aksaminda kararma oldu kesinlikle almayın

 30. Necla dedi ki:

  Ben de aldığım bu üründen memnun kalmadım. Metal aksamları ilk kullanımda iyice karardı ve malzemeye de çıkıyor. Kıyma çekmiyor. Anında ucu tıkanıyor. makineyi içli köfte yapmakta kullandım. Bunda fena değil.Ancak bu kez de aparat takılan vida sıkıştı bir türlü çıkaramadım. Belki çevirirken diş atlatmış olabilirim. Bazı aletlerle gevşetmeye çalıştık nafile hiç kımıldamıyor. Garanti kapsamına girmeyebilir diye de servis bakmadım. Acaba imalatçı firma bu parçaları tarafıma gönderebilir mi?En azından içli köfte ile salça yapımında kullanabilirim.

 31. Banu D. dedi ki:

  Makineyi aldım kullanıyorum, çok memnun kaldım.
  Ürünün kullanım klavuzunda yazdığı gibi parçaları kullandıktan sonra yağlayıp muhafaza etmek gerekiyor. Böylelikle kararma paslanma gibi problemler yaşanmıyor.
  Yaklaşık 20kg. kadar eti belirli aralıklarla ürünü dinlendirmek suretiyle kıyma haline getirdim. Makine tık demedi. Motor gücü çok iyi.
  Ev tipi bir kıyma makinesi için fiyatı makul kalitesi yüksek. Bu fiyatla sanayi tipi kıyma makinesi almayı düşünmüyorsanız tabi ki.
  Olumsuz yorumların ürüne haksızlık ettiğini düşünüyorum.

 32. Arif Atakan dedi ki:

  Abi Türk malı en azından al dene devlet vergisini alsın işçi emeğini hem firma eminim kazandıktan sonra daha iyisini geliştirir. Bosh siemens tefal gibi markalarda çinde mal ürettiriyor 3 kat fiyatla satılıyor. Bakıyorlar ne üretilse satılıyor kalite geri düşüyor malesef.

 33. Müsteri ? Satici ? dedi ki:

  Urunu bi kenara biraktim da hem nail sarikaya hem de anonim ayni kisi mi yoksa ben mi son yazilanlari yanlis goruyorum?? Ayni hesabi kullanmanin azizligine ugramis gibisiniz anonim nail sarikaya bey…

 34. Anonim dedi ki:

  Zeytinburnu ilçesindeki A 101’den aldığım kıyma makinesi ile ilgili sorun giderildiği için teşekkür ediyorum. Sizden bir ricam daha olacak. akaraveli@zeytinbur.bel.tr adresine montaj video ve kullanım kılavuzunu gönderebilirseniz çok memnun olurum.

 35. Anonim dedi ki:

  bende bu kıyma makinesinden aldım 1 kere kullandım sonuç hüsran.Bıçak ı tutan dişli yalama oldu. Servise gittim aksesuarlar garanti dışı diyor. Nasıl bi ürünse artık ilk kullanımda bozuldu. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. Paranızı çöpe atmayın.

 36. Urunu bi kenara biraktim da hem nail sarikaya hem de anonim ayni kisi mi yoksa ben mi son yazilanlari yanlis goruyorum?? Ayni hesabi kullanmanin azizligine ugramis gibisiniz anonim nail sarikaya bey…;Yorum bırakan arkadaşım, sanırım buradaki bazı paylaşımlar Anonim nicki altında çıkıyor.Ben de durumu anlamış değilim; Umarım Sayın Editör bilgilendirecektir.Ürünler ile ilgili şikayeti olan ve ürün hakkında bilgi almak isteyen tüketiciler, özellikle bana 0212 471 11 11 nolu telefondan ulaşabilirler.Ürün hakkında bilgi almak isteyen sayın tüketicilerimiz aynı numaradan Teknik Servis Departmanından Güneş Hanım dan bilgi alabilirler.Teşekkür Ederim.

 37. Aslan dedi ki:

  Geçen sene aldığım kıyma makinesi 1 kez kullandım metal aksami ilk sefer de aşındi bıçak boşa dönüyor. İzmir çankaya servisine gittiğimde ukala bi şekilde kullanıcı hatası dedi. Makineyi çöpe atmaktansa yine de parçanın siparişini verdim.1 ay geçmesine rağmen hala beklemeye devam ediyorum.ürünü kimseye tavsiye etmem kesinlikle almayın.umarım yetkililer dönüş yapar 05556273042

 38. Anonim dedi ki:

  Bende almak istiyorm yorumlari okuyunca vaz gectim niye parami cope atayim

 39. Hasibe Duran dedi ki:

  Ürünü 3 aydır kullanıyorum haftada 1 defa olmak üzere ortalama çalıştırıyorum. Metal aksam konusunda bir parçayı makineye attım ve parçanın biraz karardığını gördüm. Kullanma kılavuzunda metal parçaların makineye atılmaması gerektiği yazıyor. Diğer parçaları atmadım ve hala ilk günkü gibi sapasağlam. Ürünü kullanma kılavuzunda yazan bilgilere göre doğru montaj yapılırsa bir sorun gözleneceğini düşünmüyorum. Yukarıda bahsedilen numarayı aradığımda benimle iletişime geçen hanımefendinin ilgisi de ayriyetten çok hoşuma gitti.

  Bana göre önemli olan 6 önemli konuda:

  Kullanım kolaylığı 8/10
  Fiyat: 9/10
  Kapladığı yer: 6/10
  Dış görsellik: 4/10
  Sağlamlık: 9/10
  Satış sonrası destek: 10/10

  İyi günler

BİR YORUM YAZ