Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 hafta sonu indirimleri 23 Mayıs – 30 Mayıs 2020

 • 22 Mayıs 2020
A101 hafta sonu indirimleri 23 Mayıs – 30 Mayıs 2020

A101 haftanın yıldızları kampanyası kapsamında bu hafta sonu 23 Mayıs Cumartesi günü başlayacak ve  30 Mayıs 2020 tarihine kadar satışa sunulacak fırsatları aşağıdaki a101 kataloğunda inceleyebilirsiniz. A101 kampanyasında phvaltılık peynirlerden soffio bebek bezlerine kadar birçok üründe indirimler mevcut.

A101’den 10 TL ve üzeri alışverişlerde unisoft ıslak havlu ve bon crema dondurma çeşitlerinde özel fiyat fırsatını kaçırmayın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  ios ve android uygulaması da yaparsanız seviniriz.

 2. arzu fidan dedi ki:

  ios ve android uygulaması da yaparsanız çok güzel olurdu (ve lütfen reklamsız olsun. reklamın b..kunu çıkaran çok uygulama var bu yüzden kullanmıyoruz. illa olacaksa da uygulama açılırken 1 kere ve kapanırken 1 kere reklam olsa yeter. Resimler yani broşürler ise aynı bu sitedeki gibi tek seferde alt alta yüklenirse süper olur. ikide bir sayfa değişme felan olmadan. İnterneti sömürmeden..)

 3. sapja dedi ki:

  teknoloji firmalarının broşürleri de olsun lütfen. Teknosa, mediamarkt…. vs vs…

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arzu tavsiyeler için teşekkürler. Mobil uygulama düşünmüyoruz. Telefona boşuna uygulama yüklemeye gerek yok. Taracıyıdan girin abone olun zaten kampanya girilince bildirim alıyorsunuz. Telefonunuz yavaşlamasın. Tekoloji market broşürlerinde indirim pek olmuyor. Reklam amaçlı sürekli yüksek fiyatlar. Sürekli bu broşürleri girip rahatsız edici kirlilik oluşturmak istemiyoruz. Gerçek indirim olursa paylaşıyoruz. Saygılar. İyi bayramlar.

BİR YORUM YAZ