A101 HI-LEVEL 42HL500 televizyon incelemesi

 • 28 Eylül 2015
A101 HI-LEVEL 42HL500 televizyon incelemesi

Arkadaşlar merhaba, bugün sizlere A101 marketlerde bu hafta 1 Ekim 2015 Perşembe günü aktüel ürünlerde satışa sunulacak HI-LEVEL 42HL500 televizyon hakkında bilgi vereceğim. Ürün 849 TL fiyatla satılacak. Piyasada 42″ boyutunda uydu alıcılı en düşük fiyatlı televizyon Axen marka ve fiyatı 950 TL.

HI-LEVEL Vestel fabrikasında üretilen ve garanti hizmetleri Vestel tarafından verilen bir televizyon. Bu önemli bir artı. Üründe kullanılan panel kalitesi alt segment. Ekran parlaklığı ve kontrastı kalite olarak kıyasladığımızda rahatsız edici olmasa da Samsung, Lg gibi marka ürünlerden daha kötü. İyi bir televizyonunuz varsa bu panel sizi tatmin etmeyecektir. Yaşlı insanların kullanımı, sürekli televizyon izlenmeyen mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir bir televizyon.

Hareketli görüntülerde özellikle alt yazılarda bariz biçimde gölgelenme sorunu mevcut. Futbol görüntülerinde topun hareketi esnasında ciddi bir gölgelenme sorunu yok. Tam siyah görüntülerde köşelerde ışık sızması mevcut. Yanal açılarda görüntüde bozulma mevcut. Ürünün fiyatı göz önüne alındığında bu sorunlar görmezden gelinebilir.

Dahili uydu alıcısı sorunsuz olan ürünün kanal geçiş hızı standartlar dahilinde. Menü yapısı gayet kolay ve anlaşılabilir. Usb üzerinden 1080p mkv görüntüleri oynatabiliyor. Televizyonda 2 adet HDMI giriş mevcut. 25 TL’lik duvara asma aparatının hediye edilmesi gayet hoş.

Özetle 849 TL fiyatla bu ürün oldukça alınabilir. Küçük bir odada 2 metre altında izleme yapacaksanız 32″ kaliteli panele sahip bir televizyon tavsiye ederiz. Düşük bütçe ve amatör izleyici için bu fiyata alınabilecek en mantıklı televizyonlardan biri 42HL500. Kampanyabul.org olarak ürünü tavsiye ediyoruz.

hilevel-42hl500

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Smart özelliği yok değil mi?

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Televizyonda smart özelliği yok. Smart özelliği için para vermeye de gerek yok. 150 TL verip android box alın ve bilgisayarı televizyona taşıyın.

 3. güngör dedi ki:

  Alt yazı oynatma özelliği var mı ? Usb ile film açtığımızda alt yazısını da açıyor mu yani ?

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Evet video altyazıları eklenebilmektedir.

 5. güngör dedi ki:

  Yazı boyutu büyütüp küçültme ve altyazı ileri geri alma özellikleri var mı. Bazı televizyonlarda böyle seçenekler yok çünkü

 6. Anonim dedi ki:

  Bu televizyonda kanal nasıl tasiniyor

 7. Anonim dedi ki:

  Eskiden siyahbeyaz TV ler vardı şimdi televizyon begenmiyoruz

BİR YORUM YAZ