A101 Honor 8a inceleme ve kullanıcı yorumları

  • 12 Mart 2019
A101 Honor 8a inceleme ve kullanıcı yorumları

A101 marketlerde 1299 TL fiyatla satılacak Honor 8A cep telefonu bu fiyata alınabilecek en iyi telefonlardan biri olarak karşımızda. Telefonun en büyük artısı Huawei Türkiye servisleri tarafından teknik servis hizmeti verilmesi. 24 saatte sorun çözen ve  Türkiye’nin en iyi cep telefonu servis ağı.

Telefona gelirsek fiyatının üzerinde bir tasarım kalitesine sahip. Damlacıklı ekranı ve renkleri ile premium telefon görüntüsünde. 2019 Ocak ayında duyurulan telefonun A101 marketlerde satılması da çok iyi. Android 9 ile gelen honor 8a Helio p35 işlemci ile geliyor. 3gb ram ile birlikte gayet yeterli bir performansa sahip.

Kameranın F1.8 diyafram açıklığına sahip olması iyi. Düşük ışıkta kötü sonuçlar ortaya çıkarmayacaktır. Sabitleme beklemek bu fiyata hayal olur. Gece çekimlerinden çok şey beklemeyin.

3020mah batarya 12nm işlemci ile 1 günü idare edecektir. Telefonun kasası komple plastik. Plastik kalitesi iyi. Ekran çözünürlüğü düşük ama parlaklığı yeterli güneş altında sorunsuz. Özetle telefon fiyatına göre gayet modern bir görüntüde. Görüntü çok iyi, donanım yani hız olarak fiyatına göre performans sunuyor.

Telefonu alan takipçilerimiz kullanıcı yorumlarını aşağıda bizimle paylaşabilir.

honor 8a

Honor 8a fotoğrafı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hasanali dedi ki:

    Nesrin Hanim Vakifbank bankomat kart her 50 TL ye 10 toplamda 100 TL kampanyası var

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.