Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 Huawei Band 4 bileklik inceleme ve kullanıcı yorumları

  • 19 Eylül 2020
A101 Huawei Band 4 bileklik inceleme ve kullanıcı yorumları

A101 marketlerde aktüel ürünler kampanyası kapsamında Huawei Band 4 bileklik 179 TL’ye satılıyor. Bileklik hakkında incelememizi bu sayfada bulabilirsiniz. Sizde bileklik hakkında kullanıcı yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Akıllı bileklik denince akla ilk gelen marka Xiaomi. Miband serisi 3-4-5 olarak piyasada. miband 4 renkli ekran ve huawei band 4 rakibi. Miband 4 renkli ekranı ve menüsü ile bambaşka bir deneyim sunuyor ve 160 TL fiyatla satılıyor ve kampanyalarla bazen 130 TL civarına alınabiliyor. Miband 5 yeni bir ürün ve 4 ile çok farkı yok 250 TL civarına satılıyor.

Tüm bu seçenekler arasında hepsini denemiş biri olarak kesinlikle miband 4 tavsiye ederim. Renkli ekranı, kullanımı, 20 gün şarjı uygulama kalitesi, ölçüm doğruluğu ile huawei band 4 modelinden fersah fersah önde bir ürün. Aradaki 60 TL vereceğiniz en akıllı yatırım kararı olacaktır. Yazıyı okumayı burada bitirebilirsiniz aslında, hiç düşünmeden xiaomi miband 4 alın ve keyfini çıkarın.

Huawei band 4 nasıl?

Band 4 amoled 0.96″ renkli ekrana sahip ve güneş altında görünüm sorunu yaşatıyor. Klasik tip kordonu uzun süre kullanımda ve gece kullanımda kaba ve rahatsız edici. Pil süresi ortalama 10 gün gidiyor. Telefona yükleyeceğiniz uygulama ile kullanabiliyorsunuz. Bildirimler ve uyarılar yazı fontu nedeniyle keyif vermiyor. 179 TL yerine 129 TL civarında olsa çocuklar için düşünülebilir ama günümüz için eski teknoloji kalıyor.

Özetle huawei band 4 modelini tavsiye etmiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ