Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 igloo oto buzdolabı kullanıcı yorumları

  • 26 Haziran 2021
A101 igloo oto buzdolabı kullanıcı yorumları

A101 market aktüel ürünlerde igloo oto buzdolabı küçük boy 249, büyük boy 329 TL fiyatlarla satılacak. Aracınızın çakmaklık girişinden güç alan buzdolapları 6 litre ve 24 litre hacme sahip. Aslında bu ürünler adı buzdolabı olsada termos özelliği gösteriyor. Herhangi bir soğutma özelliği yok. Sadece üstte bulunan fan yardımıyla havalandırma sağlıyor ve ısı izolasyonlu gövdesiyle içindeki ürünlerin soğukken ısınmamasını sağlıyor. Yani içine soğuk ürün koymalısınız ki soğuk kalsın. Genelde bu tip ürünlerde buz aküleri kullanılıyor. Yiyecek ve içeceklerinizi dondurup içine koyarsanız 2 güne kadar bozulmadan saklayabilirsiniz. Piknikte uzun yolda soğuk kalmalarını sağlayabilirsiniz.

İgloo markası kaliteli ürünleriyle tanınıyor. Ürünlerin malzeme kalitesi piyasadakilerden çok daha iyi olacaktır.Küçük boy yerine büyük boyunu almak fiyatı düşünüldüğünde çok mantıklı olacaktır. 6 litrelik küçük boy çok çabuk dolacaktır.

Ürün hakkında satın alanlardan kullanıcı yorumları bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Ürün üzerinde pailter kapasitif malzeme bulunmaktadir. Standart termostan farki pailter malzemeye elektrik verdiginizde iki yuzey arasinda isi farki olusturmasidir. Fan olma sebebide bundandir. Çok hizli sogutma beklemek doğru olmayabilir fakat bu tip ürünler kullanim amacina bağlı tasarlanmiştır. Misal 6 LT olan ürün uzun yola ciktiginizda kutu icecek gruplarini doldurup ürünü çakmakliga bagladiginizda yolunuz nekadar uzun olursa olsun soguk içecekleriniz ısınmayacaktır.

  2. Anonim dedi ki:

    Bu buzdolabı değil sadece ve sadece termostur. Dercesi olmayan buzdolabı diyemezsiniz kapakta bir fanı var yani içine sıcak koysan sıcak tutar havayı çevirir sadece ,bu konuda çok şikayetçiyim kutuda buzdolabı yziyor soğuk vermeyen bir şey buzdolabı olamaz!…

BİR YORUM YAZ