A101 kurbanlık satış fiyatları 2017

 • 11 Ağustos 2017
A101 kurbanlık satış fiyatları 2017

A101 2017 kurban bayramına özel büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık satışlarına başlıyor. 81 ilde 6850 mağazada kurbanlığınızı a101’den alabilirsiniz.

Karaman koç kemikli 14-16kg 995 TL, dana 1/7 hisse 18-22kg kemiksiz 1095 TL fiyatla satılacak.

A101 kurbanlık alımlarında world karta özel 50 TL puan hediye ederken. Bonus, maximum ve world karta özel 9 taksitle ödeme kolaylığı sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Ya hardeşim ya 18diyada20dir

 2. Anonim dedi ki:

  Kurbanlığı aldım ancak worldcart a 50 tl puan yüklenmedi ne zaman yüklenecek

 3. Anonim dedi ki:

  Ne zaman 50 tl world puan gelecek dün kartan çekim yaptım hala puan gelmedi

 4. mustafa dedi ki:

  kurban eti ne zaman teslim ediliyor

 5. Orhan dedi ki:

  Bindik bir ata gidiyoruz kiyamete….

 6. Anonim dedi ki:

  ankara ve eskisehirde hangi mağazalarında kurban satisi var?

 7. Anonim dedi ki:

  Geçen yıl ilk defa daha güvenilir diye A 101 dana hissesine girmiştim.Arkadaşlarım her yıl Migrosa giriyorlardı çok menunlar. Fakat bize bir hisse geldi ömrümde böyle bir et görmedim hepsi sadece kemikten sıyrılımış kaburga ve yağlı idi.1 kğ bile siyah et yoktu personelle baktık oda üzüldü.çocuklar görmesin diye direk kasaba gittim kıyma çektirdim Keşke resmini çekseydim. Mağaza sorumlusuna söyledim bizim yapacağımız birşey ylk dedi

 8. Anonim dedi ki:

  Ben bu sene aldım 2. günü teslim edeceğiz dediler gittik “inşallah bugün olur olmaz ise yarın dediler”. Ne saat belli ne de bir düzen var..

 9. Şenol süren dedi ki:

  Yıllarca alışveriş yaptım ama a101 benim için bitmiştir. Sözde kurban hissesine girdik yazık yazık.

 10. Melek demir dedi ki:

  Kurbana girdim hala bi haber yok herhalde seneye gelcek.birdahamı deyil kurbanlık almak kapısının önünden bile geçmem paramızla rezil rezil olmak böyle bişey herhalde😡👿😠

 11. Anonim dedi ki:

  yaw arizali misiniz! a101 den migros dan vs.den kurban etine girmek nedir yaw! gidin kasapdan et alin madem… bu yaptiginiz ibadet degil zaten… paranizla da rezil oluyorsunuz ustelik…

 12. Metin dedi ki:

  Kurban teslimi 2. Gun dediler olmadi 3. Gun sabah dediler olmadi 3. Gun aksam dediler olmadi 4. Gun sabah dediler oda olmadi Allah belanizi versin iade edebiliyoz mu?

 13. Anonim dedi ki:

  Insanlar var insanları kesip parçalayıp posetliyor ıssız bi adaya düşsen orada koyun olsa inek olsa açlıktan mi öleceksin birini kesip yiyemeyecek misin ? Marketten almaya ne gerek var mutfakta banyo da bile kesilir diyelimki yetin yok. Bana düşmez ama özür dileyerek nacizane fikrimi söyledim.

 14. Anonim dedi ki:

  Hani 1. Günü çoluğuna cocuguna 1. Gun kurban eti tattiramiyacaksan bagisla kurumun birine bari ihtiyac sahiplerine gitsin.

 15. Abti Karabaş dedi ki:

  A 101 marketten iki adet kurbanlık aldım yapı kredi bankası kredi kartıyla ödeme yaptım vaat edilen puan hediyelerim niçin yüklenmedi veya nezaman yüklenecek. Saygılarımla.

 16. Durmuş Esen dedi ki:

  Word puanlar ne zaman yüklenecek…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.