A101 market indirim katalogları 18 Eylül 2014

 • 10 Eylül 2014
A101 market indirim katalogları 18 Eylül 2014

A101 marketlerde aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. A101’de bu hafta 18 Eylül ile 25 Eylül tarihleri arasında satılacak aktüel ürünlerin yeraldığı kampanya katalogları yayınlandı. A101 18 Eylül’de tam 9 katalog ve muhteşem ürünler dikkat çekiyor. Elektronikten giyime kadar ilginizi çekecek birçok ürünü harika fiyatlarla a101 mağazalarında bulabilirsiniz.

Bu haftanın ilk dikkat çeken ürünü 799 TL fiyatla Nexon marka 40″ ekran boyutuna sahip smart televizyon, Full Hd çözünürlükteki televizyonun fiyatı mağazalara göre iyi ama internet sitelerinde kart puanı ve indirimlerle rahatça taksitli alınabilecek bir ürün.

Singer promise 1408 dikiş makinası ise 3-4 ayda bir satılan ve fiyatı giderek artan bir ürün. Şimdiye dek kullanıcılardan önemli bir şikayet almadık, alınabilir bir ürün.

Singer 14sh 654 model overlok makinası hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz, kullananlar varsa lütfen yorum bölümünden bizleri aydınlatsın.

Vestel V-press buhar kazanlı ütüyü tavsiye ediyoruz, güçlü buhar üfleyebiliyor ve kıyafetlerdeki kırışıklıkları kolayca açabiliyor. Ürün birkaç yıldır satılıyor ve kullanıcılardan olumsuz bir geri dönüş almadık.

Canlı çiçekler bayanların mutlaka incelemesi gereken ürünlerden, bu fiyata piyasada bulmanız imkansız.

Kosla ve Finish ürünlerindeki fiyatlarda dikkat çekici!

İşte haftanın kampanya katalogları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  A101 aktüel ürünler haftalardır çok iyi. Her türlü ürün var. Benim dikkatimi çeken bir sorun var. Şimdi bu ürünler 18 Eylül’e ait ama bazı mağazalarda satışa şimdiden sunulmuş. Erkeden geldiği için bazı ürünler bitiyor ve bulamıyoruz. Ayrıca mağaza personeli ürün ayırmalar için uyarılmalı. Eş dost için popüler ürünler zulaya alınıyor.

 2. Anonim dedi ki:

  Ben bu lexar usb belleklerden almak istiyorum hız olarak nasıllar bu fiyata daha iyi bir usb bellek var mı? Bir de duracell pil fiyatları çok iyi sahte olma ihtimalleri var mı?

 3. admin dedi ki:

  Efendim usb 3.0 Lexar usb bellekler şahane. Eski usb 2.0 belleklerde maksimum okuma hızı 20 yazma hızı 7-8 mb olurdu. Bu belleklerde 100 MB okuma hızı var ve 30 mb yazma hızına sahipler. Bu ne demek oluyor eski belleklere göre 5 kat kısa sürede veri aktarım işlemini bitirebileceksiniz. Bu fiyata usb 3.0 16gb bellek var ve kaçırmayın. A101 sahte ürün satmaz, duracell pil fiyatları da çok uygun değil ama alınabilir.

 4. Anonim dedi ki:

  kızıma saatlerden almak istiyorum özellikleri nasıl acaba su geçirirmi mesala

 5. Anonim dedi ki:

  Evet A101 aktüel ürünler çok güzel ama mağaza personelleri hep aynı şeyi yapıyorlar ürünleri tanıdıklarına eş, dosta ayırıyorlar. Erken de gitmemize rağmen kalmadı diyorlar. Ben kasa arkasında gördüm “bunlar ne” diye sorduğumda bana verilen cevap “onları müşteri aldı parasını ödedi. Sonra gelip alacak” şeklinde.Sanki çocuk kandırıyolar.Çalışan personel ürünleri önceden kendilerine, eşe, dosta ayırmaları konusunda uyarılmalı! Eş dost için popüler ürünler zulaya alınıyor! Bizde enayi konumuna düşürülüyoruz!

 6. admin dedi ki:

  Bu tür hileli faaliyetlerde bulunan mağazaları burada paylaşarak A101 yetkililerinin durumdan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

 7. Anonim dedi ki:

  Kampayadan once!
  Pasa mah.darulacize yolu cd.no 35 A sisli
  Bir senedir acik nerdeyse ama buyuk poset
  yok neden yolamiyorsunuz?
  Nerdeyse acildigindan beri boyle

 8. Anonim dedi ki:

  Evet A101 de indirimli ürünlerden bazıları belirtilen günden önce geliyor, olması gerken günde ise fiyatı farklı oluyor ya da kalmıyor. A101 de aktüel ürünler son zamanlarda gayet güzel ve çeşitli ancak temin edilemiyor ya da fiyat farkı oluyor. Bim de ise en azından cuma günü erken gittiğin zaman mutlaka bulunuyor.

 9. Anonim dedi ki:

  Ewt bende defalarca cok erken gitmeme ragmen kalmadi diyorlar bence bunu durdurmalisiniz

BİR YORUM YAZ