A101 Market Kampanyaları

  • 06 Mart 2017
A101 Market Kampanyaları

Güzel evimiz için alışveriş yaparken hem hesaplı hem de en kaliteli ürünlere sahip olmak hepimiz isteriz. Bunun için hangi şehirde yaşarsak yaşayalım her bölgede kolayca ulaşabileceğimiz, hem ev bütçemizi sarsmayacak hem de kaliteli ürünleri ile A101 perakende marketler zinciri bizleri bekliyor.

Et ve et mamulleri, süt ve sütlü mamuller, içecekler, bakliyat ve unlu mamuller, kuruyemiş, kahvaltılık, bisküvi ve şekerlemeler, konserve ve baharatlar, dondurma ve dondurulmuş ürünler, meyve ve sebzeler, margarin ve sıvı yağlar, deterjan ve temizlik ürünleri, kâğıt ürünleri, kozmetik ürünler ve gıda dışı ürünler gibi ürün gruplarına kolayca ulaşmamızı sağlayan büyük mağaza zincirlerine sahip olan A101 marketleri ise bu ürünlere ulaşmamızı kolaylaştırıyor.

Örneğin; sahip olmak istediğimiz en basit mutfak ürünlerine bile, farklı marketlerde farklı fiyatlar ile karşımıza çıktığını görmekteyiz. A101 perakende marketler zincirleri sayesinde ise her hafta çeşitli ürün gruplarına uygulanan fırsat günleri sayesinde, ürünü uygun olan fiyatlarla ve istikrarlı bir şekilde ulaşabilmekteyiz.

Market kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak için; ister internet sitesi üzerinden haftanın ürünlerine göz atabilir, isterseniz de evlerimize kadar dağıtılan ürün kataloglarından hangi ürünlerin indirime girdiğinden haberdar olabilirsiniz. İnternet sitesinde ise  “bizden haberdar olun” bölümüne tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakarak sms veya e-posta yolu ile haftalık olarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Her perşembe günü ise farklı ürün gruplarında haftalık olarak fırsatlar oluşturarak, bir hafta almak istediğimiz ama alamadığımız ürüne bir sonraki fırsat haftasında sahip olma şansı elde edebiliyoruz.

A101 perakende marketler zincirinin, “A101 harca harca bitmez” sloganı ile tüketicinin hizmetine sunulan ürün fiyatlarının bir ahenk içerisinde olduğunu ve her zaman tüketicinin yanında bir vizyona sahip olduğunun da altını özellikle çizmek gerekir. Tüketicilerin hizmetine girdiği günden itibaren bu vizyonu takip ederek hepimizin güvenini ve gönlünü kazanmıştır. Market kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak, her perşembe günü fırsata giren ürün gruplarından yararlanmak ve bütçenizi sarsmadan hesaplı ve kaliteli bir alışveriş yapmak için mutlaka A101 perakende marketler zincirini ziyaret edin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Meral küçükşahin dedi ki:

    Kızartma tenceresi gelsin istiyorum en yakın zamanda

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.