Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 Samsung VC07R302MVP/TR süpürge incelemesi

 • 21 Ekim 2019
A101 Samsung VC07R302MVP/TR süpürge incelemesi

A101 aktüel ürünlerde 499 TL fiyatla satılacak Samsung VC07R302MVP/TR süpürge hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Samsung elektrikli süpürge konusunda tecrübeli bir marka. Öncelikle toz torbasız süpürgeler hakkında bilgi sahibi olalım.

Toz torbasız süpürge nasıl çalışır?

Toz torbasız süpürgeler cyclone denen teknoloji ile çalışır. Hava süpürge içinde çevrilir ve pislikler toz kabı içerisine dökülür. Temiz hava filtre ile süzülerek dışarı atılır. Toz torbasızlarda bulunan Hepa filtre toz zerreciklerinin dışarı çıkmasına engel olur. Dezavantajları filtrenin pahalı olması ve eğer iyi bir teknolojiye sahip değilse çekim gücünün zayıf olmasıdır. En büyük artısı temizleme kolaylığıdır. Torba aramakla uğraşmazsınız. Toz kabının ağzını açarak pisliği dökebilirsiniz.

A101 marketlerden alabileceğiniz Samsung süpürge alınır mı?

Samsung VC07R302MVP/TR model numaralı ürün 200W emiş gücüne sahip. Süpürge bakıyorsanız emiş gücüne dikkat edin. Motor gücünün önemi yoktur. Düşük motor güçlü, yüksek emiş güçlü süpürge her zaman daha iyidir. Az elektrik tüketir çok fazla çeker. Toz torbasız süpürgelerde kabın çıkarılması ve temizlenmesi kolay olmalıdır. Samsung bu konuda çok pratik bir ürün.

Süpürge alınırken dikkat edilmesi gereken diğer önemli nokta malzeme kalitesidir. Birçok süpürge alındıktan kısa süre sonra hortumu kopuyor, başlığı kırılıyor vs. Samsung malzeme kalitesi konusunda piyasanın en iyi modellerini sunuyor. Malzeme kalitesi konusunda hiçbir şüpheniz olmasın.

Pahalı 4 adet filtreye sahip Samsung VC07R302MVP/TR modelinde filtrelerin ikisi yıkanabiliyor. Bu filtreler en önemliler. Düzenli olarak yıkadığınızda emiş gücünüz ilk gün ki gibi kalıyor. Diğer filtrelerin tozunu çırpmanız yeterli. Filtre temizliği her 4-5 tam dolumda yapılmalı.

Samsung filtreleri musluk altında yıkanmaktadır.

Pratik tutma sapı sayesinde beliniz ağrımadan kolayca evinizi süpürebilirsiniz. 2.5 litrelik toz haznesi normal bir ev için gayet yeterli. 120 metre karelik bir evi 2-3 defa süpürebilirsiniz.

A101 marketlerde 499 TL fiyatla satılacak süpürgemizin piyasadaki en düşük internet fiyatı 599 TL. Mağazalarda 750 TL civarında satılıyor. Eğer süpürge bakıyorsanız bu fiyata alınabilecek en iyi ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hem küçük hem de güçlü bir ürün. Bu ürünü ucuz markaların çekim gücü ile değil Bosch, Philips modelleri ile kıyaslayın. Armica gibi markaların emiş gücü verileri gerçeği pek yansıtmıyor. Alternatif olarak Philips power compact modeline bakabilirsiniz.

Toz Kapasitesi
2.5 ℓ
Maks. Güç Tüketimi
750 W
Set Ağırlığı
4.7 kg
Tip
Torbasız
Ses Düzeyi
79 dBA
Emiş Gücü
200.00 W
Güç Kontrolü
Değişken Gövde
Renk
Mega Mor
Aksesuar
Dar Alan
Aksesuar
Toz Alma
Aksesuar
Geniş Toz Alma
Aksesuar
Aksesuar Tutucu
Otomatik Kablo Sarıcı
Evet
Dışarı Atma
Evet
Ön Motor
Evet
Güç Kablosu Uzunluğu
5 m
Hareket Alanı
8.5 m
Set Boyutu (GxYxD)
306x262x450 mm
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Emre203 dedi ki:

  200wat emis gucu bence az bir de 79db oldugunu dusunecek olursak cok siradan bir urun diyebilirim

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Emre203 200W motor gücü değil dikkat edin. Motor gücü 750W. Birçok marka emiş gücünü vermiyor direkt motor gücünü veriyor.

 3. Anonim dedi ki:

  Samsung benim için ağzıyla kuş tutsa asla tercih etmeyeceğim bir marka.

 4. Emine hanım dedi ki:

  A101 den aldığım samsung marka elektrik süpürgesinden simdilik çok memnunum ses seviyesi de çok düşük emiş gücü en düşük ayarda bile süper

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Emine hanım güle güle kullanın, biraz detay verebilirmisiniz ürünü almak isteyenler için kullanıcı yorumları önemli.

 6. Anonim dedi ki:

  bende bugün ürünü aldım emiş gücü iyi gibi görünüyo umarım memnun kalırım

BİR YORUM YAZ