Kampanya ve İndirim Haberleri

Arzum Starry AR 1085 blender incelememiz ve yorumlar

  • 19 Ekim 2019
Arzum Starry AR 1085 blender incelememiz ve yorumlar

24 Ekim de A101 gelecek olan ARZUM Starry AR 1085 blender el setinden bahsetmek istiyorum. Öncelikle ürünün özelliklerini sizinle paylaşmak istiyorum .Özelliklerini aşağıda sıraladım.

Arzum Starry AR 1085 blender teknik özellikleri

  • 700 W
  • 800 ml kapasiteli parçalama haznesi
  • 3 fonksiyonlu(el blenderi, doğrayıcı, çırpıcı)
  • Isıya dayanıklı paslanmaz çelik el blenderi ve çırpıcı
  • Çift taraflı paslanmaz çelik bıçak
  • 3 Yıl Garanti

Şimdi el blender seti alacaksak  bakmamız gereken  en önemli şey motor gücüdür. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik bıçak olayları  felan biraz göstermeliktir. Aslında bütün markalarda bu özellikleri görürüz. O yüzden  daha çok siz okuyucularım için  motor gücü araştırması yaptım. Edindiğim bilgilere göre  ne yazık ki Arzum Starry AR 1085  sınıfta kaldı. Sebebi ise motor gücü orta halli geldi bana. Bu fiyata daha ne bekliyorsunuz derseniz bu fiyata geçtiğimiz hafta Bim de satılan FAKİR Rhapsody  el blender seti çok hoşuma gitti. Hem fiyatları aynı idi hem de motor gücü 2 kat fazlaydı. Ayrıca   Arzum Starry AR 1085 ölçü kabı da yok. Fakir Rhapsody 1500 W  iken Arzum Starry AR 1085  700 W ‘tır. Farkı kendiniz de gördünüz. Bulabilirseniz onu alın onun motor gücü 1500 o fiyata çok iyi  motor gücüne sahiptir.Kaçırdıysanız da canınız saolsun aceleniz yoksa bekleyin biraz daha belki tekrardan bu tarz marketlere gelir.

Şunu da belirtmek isterim 700 w işimi görür derseniz piyasadaki en ucuz el blender seti de  Arzum Starry AR 1085’dir.24 Ekim de A101 de daha da ucuza bulamadım. Tercih sizin tabi ki…

Arzum Starry AR 1085 modeli hakkında tecrübe ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşarak insanlara yardımcı olabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ