Kampanya ve İndirim Haberleri

Ankamall Avm Bmw 116i çekiliş kampanyası

 • 14 Aralık 2013

Ankara’nın gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Ankamall Avm 2014 yılbaşına özel çekiliş kampanyasında 2 adet Bmw 116i otomobil hediye ediyor. Çekilişe katılmak için 13 Aralık 2013 – 13 Mart 2014 tarihleri arasında her 100 TL alışverişinizde 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • 18 yaşından küçükler katılamaz, İkramiye tesliminde, katılımda verilen bilgisayar çıktısı ve alışveriş belgesi (fiş/fatura) ibrazı zorunludur, bunları 12.06.2014 tarihine kadar saklayınız.
 • Bu kampanya, ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.12.2013 tarihli ve 58259698- 255.01.02/4585-11325 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
 • Kampanya, 13.12.2013 (Saat 10:00)- 13.03.2014 (Saat 22:00) tarihleri arasında, Ankara ilinde bulunan ANKAmall Alışveriş Merkezi’nde geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında, Ankara ilinde bulunan ANKAmall Alışveriş Merkezi bünyesindeki mağazalardan (Bankalar, Otopark, tütün, tütün mamülleri ve alkollü içeçekler, kontör satışları, telefon faturası ödemeleri hariç) aynı gün içerisinde toplamda kdv dahil 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak (her 100 TL için 1 çekiliş hakkı) ANKAmall Alışveriş Merkezi içindeki kampanya katılım noktalarına gidip fiş/fatura ibraz eden müşterilere ad, soyad, adres, telefon, e-mail adresi, alışveriş tutarı ve alışveriş yapılan mağaza adı bilgilerini kayıt ettirdiklerinde üzerinde çekilişe katılım sıra numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı ve ANKAmall AVM Kartı verileren ANKAmall AVM Kartı sahibi müşterilere yönelik uygulanacaktır (ANKAmall AVM Kartı müşterinin ilk kaydında 1 kez verilecektir).
 • Kampanya sonunda yapılacak çekilişle; 2 kişiye BMW 116İ 2013 Model Araç ikramiyesi verilecektir.
 • Çekiliş 05.04.2014 tarihinde saat 13:30’da, ANKAmall Alışveriş Merkezi, AVM içerisinde zemin katta, Konya Devlet Karayolu Üzeri Akköprü Mevkii Gazi Mahallesi Ankara adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan talihliler 12.04.2014 tarihinde HaberTürk Gazetesinde duyurulacaktır.
 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Posta ulaşımında meydana gelebilecek aksamalardan ve gecikmelerden, ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
 • İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 27.04.2014 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 12.05.2014 tarihine kadardır. İkramiyelerin teslimi 12.06.2014 tarihine kadar yapılacaktır. Asil ve yedek son başvuru tarihine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
 • ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş., Panorama Danışmanlık İletişim Bilişim Organizasyon Hizmetleri Medya Pazarlama A.Ş, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye tesliminde, katılımda verilen bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Üzerinde tahrifat yapılmış katılım bilgisayar çıktısı ve alışveriş belgesi kabul edilmez.
 • Kampanyaya, ANKAmall AVM Kartı sahibi müşteriler katılabilir. Ürün iadesinde, alışveriş belgesi (kasa fişi/fatura) ve bilgisayar çıktısı iptal edilecektir ve kaydına da iptal bilgisi girilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Özel indirimler gibi indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. AVM’deki mağazaların giftcard, hediye çekleri ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Katılımı alınarak bilgisayar çıktısı verilen fiş/faturalar kampanya yetkilileri tarafından kaşelenir ve kampanyada tekrar kullanılamaz, sonradan yapılan alışverişlerin fiş/faturaları ile birleştirilerek de kullanılamaz.
 • Bankalar, Otopark, tütün, tütün mamülleri ve alkollü içeçekler, kontör satışları, telefon faturası ödemeleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye dahil ÖTV ve KDV hariç, diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
  İkramiye görselleri temsilidir. İkramiyeler, yasal metinde belirtilen şekilde sunulacaktır, renk ve herhangi bir seçim yapılamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ