Atasay 2013 ramazan kampanyasında alışveriş yapan herkese kolye hediye ediyor

  • 26 Haziran 2013
Atasay 2013 ramazan kampanyasında alışveriş yapan herkese kolye hediye ediyor

Atasay mağazalarında 2013 Ramazan ayına özel kampanyada Ramazan ayı boyunca alışveriş yapan herkes; rose, beyaz ve sarı olmak üzere 3 farklı renk seçeneğinde olan “Fatma Ana Eli” motifli kolye hediye edecek.

Anadolu’dan Hindistan’a kadar insanı kötülüklerden koruduğuna, sahibine şans, sabır ve sadakat erdemleri verdiğine inanılan “Fatma Ana Eli” sembolü, Atasay tasarımı ile kolye formunda yeniden yorumlandı.

Tasarımlarında sadeliği zarif detaylarla ikonik şıklığa dönüştüren Atasay, Bayram alışverişi için de farklı beğenilere ve bütçelere göre tasarlanmış binlerce parıltılı seçenekler sunuyor. Anadolu’nun zengin kültüründen beslenerek tarihi değerleri gün ışığına çıkaran tasarımlardan, modern, trendleri yakından takip eden ve stil sahibi şehirli kadına hitap eden tasarımlara, bakımlı ve şık olmanın lüksünü yaşatan zarafetin ön plana çıktığı tasarımlardan farklı çizgilerin “aşk” temasıyla işlendiği koleksiyonlara, neşeli ve oyuncaklı mücevherlerden ihtişamıyla göz alan elmas ve pırlantalı ürün seçeneklerine kadar geniş bir yelpazeye sahip Atasay, her anı kutlamaya değer kılıyor.

Bayram şıklığınızı Atasay’ın gösterişli takılarıyla tamamlamak ve “Fatma AnaEli” motifli kolyeye sahip olmak için 9 Temmuz-10 Ağustos tarihleri arasında en yakın Atasay mağazasına uğramanız yeterli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ