Kampanya ve İndirim Haberleri

Atasay çadır günü indirimleri Ekim 2021

  • 19 Ekim 2021
Atasay çadır günü indirimleri Ekim 2021

Atasay geleneksel çadır günleri başlıyor. 21-24 Ekim 2021 tarihleri arasında tüm mağazalar, merkez çadır ve altincadir.com adresinde geçerli olacak kampanyada indirimler ve hediyeler sizi bekliyor. Örnek olarak Altın Baget Yüzük 1150 TL yerine 780 TL’ye, Pırlanta Antoroj Yüzük 2890 TL yerine 1290 TL’ye, Pırlanta Tektaş Yüzük 3180 TL yerine 1590 TL’ye satışa sunulacak.

Altın çadır günleri deyince insanlar cumhuriyet, reşat, işçiliksiz bilezik gibi ürünlerde indirim beklentisine giriyor. Unutmayın ki işçiliksiz hiçbir altın ürünü piyasa fiyatının 1 TL altına satılamaz. İndirim yapılan ürünler sezonu geçen ve işçiliği yüksek olan ürünlerden oluşuyor. Tektaş yüzüğü %50 indirimle alabilirsiniz çünkü ürünün büyük kısmı işçilikten oluşuyor. 3000 liralık yüzükte en fazla 1000 TL’lik altın vardır. Eğer takı alacaksanız inceleyebilirsiniz ama gaza gelmeyin.

Atasay altın çadırı indirimleri bu yıl 12. defa düzenleniyor. Atasay’ın Yenibosna’daki merkez binasında çok güzel ürünler oluyor ama ilk günden tükeniyor. Kalabalığı göze alırsanız gitmenizi tavsiye ederim. İnternet sitesinde gece yarısı stoklar tükenmeden ürünleri inceleyip alabilirsiniz.

2021 Çadır günlerinde pırlanta ürünlerinin tamamına pırlantalı gümüş kolye hediye edilecek. Burada bir hususu daha paylaşayım çok soru geliyor. Arkadaşlar aldığınız pırlanta adı altındaki ürünler yapay pırlantalar. Bunların parlaklığı gerçek pırlantaya göre daha az oluyor ve ömürleri daha kısa oluyor. Bu yüzden bu pırlantaları günlük olarak değilde özel günlerde takmanız uzun süre parlak kalmasını sağlayacaktır. Gerçek pırlanta ürünler aynı boyutta 3-4 kat daha pahalı oluyor. Zaten baget gerçek pırlanta fiyatı 20.000 TL üzerinde oluyor. Pırlantada boyut yani karat büyüdükçe fiyatlar astronomik artıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ