Atasun optik güneş gözlüklerinde %50+%25 indirim kampanyası 2018

  • 03 Ağustos 2018
Atasun optik güneş gözlüklerinde %50+%25 indirim kampanyası 2018
Atasun optik mağazaları ve internet sitesinde dünyaca ünlü markalara ait güneş gözlüklerinde başlatılan yeni kampanyada %50’ye varan indirimler yanında %25 ek indirim fırsatı sunuluyor. Kampanya 3 Ağustos – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Jimmy Choo, Saint Laurent, Tom Ford, Lacoste, Marc Jacobs, Police, Rayban ve Polaroid gibi birbirinden kaliteli ünlü güneş gözlük markalarını en uygun fiyatlarla sizlere ulaştıran Atasun Optik turuncu etiketli güneş gözlüklerinde %50’ye varan indirimlere ek %25 indirim uygulamasını sizlerle buluşturuyor.

3 Ağustos ile 16 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olan Turuncu İndirim kampanyası ile tanışmak için acele edin. Her yaşa ve cinsiyete uygun modellerle kendi stilini yeniden yaratmak isteyenleri bir araya getiren bu fırsat ile dünyaca ünlü markalara uygun fiyatlarla siz de sahip olabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

• 3 Ağustos- 16 Eylül 2018 tarihleri arasında turuncu etiketli güneş gözlüklerinde, mevcut indirimlere ek %25 indirim uygulanacaktır.
• Kampanya, 30.000 adet güneş gözlüğü stoğu ile sınırlıdır.
• Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya tüm Atasun Optik’lerde, www.atasunoptik.com.tr’den yapılacak güneş gözlüğü alışverişlerinde ve Atasun Optik mobil uygulamada geçerli olacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.