Bim 5 Aralık 2014 aktüel ürün broşürleri

 • 28 Kasım 2014
Bim 5 Aralık 2014 aktüel ürün broşürleri

Bim aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. Bim marketlerde bu hafta 5 Aralık 2014 Cuma günü satışa sunulacak fırsat ürünlerinin yeraldığı kampanya broşürleri yayınlandı. Haftanın ürünlerinde ilk dikkatimizi ahşap askılı damacana çekiyor. 25 TL fiyatıyla mutfağınızda farklı bir hava oluşturabilir.  Heifer kablosuz mikser 89 TL fiyatla alınabilir diyebiliriz. Kablosuz olması bakımında mutfakta tek bir yere bağımlı kalmadan farklı bölgelerde çalışabilirsiniz. Büyük mutfağa sahip hanımlar için faydalı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  ısı ve nem ölçer markası nedir ? pille mi çalışiyor sarj edliyor mu

 2. admin dedi ki:

  Ürün pille çalışıyor, Çin malı noname ürün.

 3. Anonim dedi ki:

  merhaba outdoor sırt çantası hakkında görüşünüz nedir?

 4. admin dedi ki:

  Tek seyahat için alınıo kullanılabilir ama uzun süre kullanmak için uygun bir ürün değil. Dikişleri ve kullanılan malzeme çok vasat.

 5. Anonim dedi ki:

  Yorganlar hakkinda gorusunuz nedir??

 6. admin dedi ki:

  Efendim yorganlar bildiğiniz gibi polyster ve yazlık diyebiliriz. Kalınlığı çok ince, özellikle soğuk iklimdeyseniz kesinlikle uzak durun. Maddi imkanlar elveriyorsa kesinlikle yün yorgan alın. Yün hava aldığı için çok daha sağlıklı ve sıcak tutar. Akdeniz bu tür sentetik yorganlar kullanılabilir, makinaya atılıp yıkanabiliyor ve ekonomikler.

 7. Anonim dedi ki:

  ısı ölçerin ayarlamasında yılı 2014 e düşüremiyorym sürekli yükseliyor kullanım klavuzunda da bir şey yazmıyor bir bilginiz var mı acaba

 8. admin dedi ki:

  Efendim en sağdaki tuşla düşürülebiliyordu sanırım.

BİR YORUM YAZ