Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 5 Nisan – 12 Nisan 2019 aktüel ürün kampanyası

  • 20 Mart 2019
Bim 5 Nisan – 12 Nisan 2019 aktüel ürün kampanyası

Bim market aktüel ürün kampanyaları sürüyor. Kampanyabul olarak haftalar öncesinden bimde satılacak fırsat ürünlerini duyurmaya devam ediyor. Aktüel katalogları her hafta internette ilk defa sitemizden inceleyebilirsiniz. Herhangi bir sayfa geçişi reklam olmadan açık ve net biçimde sayfamızda bulabilirsiniz.

Bimde 5 Nisan – 12 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli olacak indirimleri aşağıdaki kataloglarda inceleyebilirsiniz.

İlk katalogda Tefal buharlı ütü 179 TL fiyatla dikkat çekiyor. Tefal ütünler iyidir ama bu ütü giriş seviyesi çok şey beklemeyin. Philips ütü tavsiye ederiz.

İkinci bim kataloğunda Nordica solar aydınlatma seti 139 TL fiyatla satılacak. Bu ürünü elektriğin olmadığı kamp, bağ, plaj gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Güneş paneli ile aküsünü doldurup 3 adet led ampulü çalıştırabilirsiniz. Fiyatına göre güzel ürün.

Kumtel cam ankastre set 999 TL fiyatla bimde olacak. Ürünü aktif olarak kullanan biri olarak görüşlerimi ifade edeyim. Davlumbaz ses yapıyor, çekim gücü zayıf.  Cam ocak düğmeleri hassas çabuk bozulabilir. Çok fazla leke tutuyor. Ocağın gözlerindeki metal ayaklar çok ince kaygan. Tencereler üzerinde dans ediyor. Ocağı tavsiye etmem. Fırının gücüde zayıf, diğer fırınlara göre geç pişiriyor. Üzerinde zamanlayıcı olmaması büyük eksik. Özetle Kumtel seti tavsiye etmiyorum. Benim gibi bütçesi kısıtlı kullanıcılar için başka alternatifin olmadığını da belirtelim. İmkan varsa kesinlikle Arçelik, Beko gibi markaların ürünlerine bakın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ