Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Dijitsu 55SH tv inceleme ve kullanıcı yorumları

 • 19 Mayıs 2020
Bim Dijitsu 55SH tv inceleme ve kullanıcı yorumları

Bim marketlerde satılacak Dijitsu 55SH 55″ 4K uydu alıcılı led tv hakkında küçük bir inceleme yazısı hazırladık. Öncelikle tv elimizde yok bu açıdan siz kullanıcılardan gelen yorumlar oldukça önemli. İlk olarak Dijitsu markası herhangi bir büyük markanın alt ürünü değil. Örneğin HI-LEVEL Vestel tarafından üretiliyor ve servis hizmeti veriliyor.

Dijitus 55SH modelinde Open cell panel mevcut. Bu panelin kalitesi giriş seviyesi ve birçok kişiyi tatmin etmeyebilir. Işık sızması, bulutlanma gibi seçici gözler tarafından beğenilmeyen bir panel mevcut. Anne babalar, iş yerleri gibi alanlarda sorunsuz kullanılabilir.

Dijitsu televizyonlarından en büyük problemi servis sorunları. Maalesef servis konusunda çok zayıflar. Dijitsu şikayetlerinin büyük bölümünü servis şikayetleri oluşturuyor. Bunun nedeni firmanın özel servislere diğer markalar yanında servislik vermesi. Yani markaya özel servisler değil. Sıradan tamirciler servis hizmeti veriyor ve belirli kalite standartları yok.

Dijitsu tv modellerinde genel kullanıcı yorumları plastik kalitesi yani malzeme kalitesinin düşük olması. Diğer modelerinde gıcırtı gibi kalite problemlerinden şikayet edilmiş. Dijitsu 55SH modeli bime özel üretilmiş bir model. Diğer modellerdeki bu problemler büyük ihtimalle mevcut. 55″ panelli DJTV55M modelle aynı büyük ihtimalle. Bu model piyasada satılıyor ve hepsiburada üzerinde 2699 TL fiyat etiketi var. Bu bakımdan bim fiyatı iyi ama tv hakkında yorumlar pek içaçısı değil.

Ses kalitesinin kötü olması, kumandanın iyi çekmemesi gibi sorunlar mevcut.

Teknik özellikler:

EKRAN • PANEL ÜRETİCİSİ: OPENCELL • EKRAN TİPİ: 55“ • BOY ORANI: 16:9 • ÇÖZÜNÜRLÜK: 3840*2160 • IŞIK: 250cd/m2 • KONTRAST: 4000:1 • GÖRÜŞ AÇISI: 178°X 178° • MAKS. RENK: 16.7M • TEPKİ SÜRESİ: 6.5ms

Biz kampanyabul.org olarak Dijitsu yerine üreticisi kendini kanıtlamış HI-LEVEL modellerini tavsiye ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Tekin dedi ki:

  Biz aldık bu tv den ama daha kutusunu açmadık. Biz bu markayı toshiba gibi japon sandık. Bu marka japon mu acaba kalite standartları nasıl. Bilen ve kullanan var mı yazabilir mi lütfen..

 2. Smt dedi ki:

  Hi- Level markasını bu kadar basit önerdiğine göre A101 yapıyor yapılan bu incelemeyi. İnternet te şahısların yaptığı en olumsuz yorumları alıp buraya yazıp markayı kötülüyorsunuz. İncelemeye bak şaka gibi.

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Smt marka hakkında bilgi yok dedim. HI-LEVEL dünyanın en büyük tv üreticisi Vestel tarafından üretiliyor. Her yerde servisleri mevcut. A101 yıllardır satıyor sitemizde binlerce kullanıcıdan memnuniyet yorumları mevcut. Dijitsu kötü demedim sadece yeterli bilgi yok dedim.

 4. Miraç yaZıcı dedi ki:

  Ben aldım kullanıyorum daha önceki versiyonlardaki hataları son sürümde düzelttiler gayet memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Teşekkürler, Dijitsu tv sahipleri yorum yaparsa ürünü tanımış oluruz.

 6. viki dedi ki:

  ilk surumdeki hatalar sh modelinde yok..bu servise gidip gelen 3. ürünüm..panel ve işlemcisi problemsiz..bahsedilen ışık sizmasi, bulutlanma ,ölü piksel problemi ayrıca kasma, donma önceki seri de mevcuttu..dijitsu , ürünün arkasında duran bir firma ancak aynı seyi TV yi üreten firma ve servisi Hk soyleyemem..üründe ses problemi mevcut..ses bas ağırlıklı, netlik az

BİR YORUM YAZ