Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Fakir Vienta blender alınır mı? kullanıcı yorumları ve inceleme

  • 15 Eylül 2020
Bim Fakir Vienta blender alınır mı? kullanıcı yorumları ve inceleme

18 Eylül Cuma günü Bim’ e gelecek olan Fakir’in Vienta model blendar setinden bahsetmek istiyorum. Bu ürün hakkında bahsetmeden şunu belirtmeliyim ki Fakir markası mutfak robot ve blender setlerinde  çok tercih edilen markalardan bir tanesidir.Kullanıcıların geneli memnun kalıyor. Fakir Vienta dan bahsedecek olursak, Fakir Vienta 1500 W motor gücüne sahip.Bu motor gücü ortalama standartlarda. Çoklu set özelliğine sahip bu da şu anlama geliyor.Blender,mikser,doğrayıcı 3 aparatı bulunuyor. Bu aparatlarda paslanmaz çelik bıçakları bulunmakta. Çelik olması da avantaj.Bu bıçaklar kolaylıkla elde yıkanabilir ya da makineye koyulabilir. En önemli özelliği haznesinin geniş olması. Bu bence biz hanımlar için çok önemli bir avantaj. Acılı melemen yaparken küçük hazneli robotlar bizi çok uğraştırıyor. Fakir Vienta’nın haznesi 1800 ml ideal ölçüdedir. Mutfak işimizi yarıya düşürecek emin olun. Gövdesi plastik. Yeni çıkanların gövdesi cam olanlar var.Tabi ki tercih sizin plastik olsun fark etmez derseniz hiç düşünmeden alın derim. Ayrıca kolay ernomik tutuşu vardır.Pratik açılıp kapanma tuşu ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Son olarak fiyatından bahsetmek istiyorum. 18 Eylül de Bim’e gelecek olan bu ürün fiyatı 259 Tl.Peki bu fiyata bu ürün alınır mı?

Ben ürünü inceledim. Fiyatına göre çok iyi. Birkaç siteden baktım bu ürün çok satılmıyor satılan site de de fiyatı 379 Tl idi. Ben Bim’den Fakir blender seti aldım.İşimi görüyor seve seve kullanıyorum. Bir sıkıntısı da olmadı. Bu ürünü de almayı planlıyorum. İlk aldığımın haznesi küçük geliyor. Büyük hazne her zaman daha kullanışlı oluyor. Şunu belirtmek isterim ki bundan bi 10 yıl önce kullandığımız mutfak robotları çok daha kullanışlı idi. Şimdi yeni üretilenler aynı marka olsa bile daha naif oluyor. O yüzden daha dikkatli kullanmak gerekiyor.Bu tek Fakir markası için değil her marka için geçerli. 2 yıl garanti deniliyor. Bir sıkıntı çıktı mı garanti kapsamında değil diyorlar aldığınız ürün elinizde kalıyor. Ben bunu birkaç kez yaşadım. O yüzden tavsiyem bu tarz ürünler çok zorlamayın. Almanızı tavsiye ederim.Memnun kalırsınız.

-ayşenur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Asla sakın Fakire özellikle de blendere. Çorba da karıştırsanız domateste çekseniz her seferinde plastik dişli sıyırıyor. saın sakın bulaşmayın

BİR YORUM YAZ