Bim Lg PH1 bluetooth ışıklı hoparlör inceleme ve yorumlarım

  • 05 Nisan 2018
Bim Lg PH1 bluetooth ışıklı hoparlör inceleme ve yorumlarım

Bim marketlerde bu hafta LG PH1 bluetooth hoparlör 89 TL fiyatla satılacak. Ürünün piyasadaki satış fiyatı 140 TL. Ben bir mağazadan 160 liraya almıştım. Bu tür bir ürüne ihtiyacınız varsa kesinlikle kaçırmayın, ihtiyacınız yoksada salonunuz için tavsiye ederim.

LG PH1 modelinin diğer hoparlörlerden en büyük farkı ışıklı yapısı. Farklı renklerde moda göre değişen led aydınlatma loş ortamlarda harika bir görüntü oluşturuyor. Ben salonda kullanıyorum çok kullanışlı ve hoş bir görünüme sahip. Dinlediğiniz müziğe göre renkler değişebiliyor. Aydınlatma yüksek değil ama farklı bir zevk veriyor.

Hoparlöre bağlantı bluetooth veya aux girişi ile yapılabiliyor. Telefon, tablet, bilgisayar bluetooth bağlantılı herhangi bir cihazdan müzik dinleyebilirsiniz. Üzerindeki mikrofon ile telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz. Çok uzaktan olmasada  3 metreye kadar sorunsuz görüşme yapılabiliyor. Mutfakta bu özellik çok işe yarıyor.

360 derece müzik ile ses tek bir noktadan değilde farklı yerlerden geliyor gibi hissediliyor. Ses kalitesindeki yorumlarıma gelecek olursak. Baslar zayıf bas ses beklemeyin. Midler çok iyi ve tok. Tizler güzel. Son ses gayet yüksek ve bozulma olmuyor. 2 tane birden bağlayıp kullanabilirsiniz. Ses kalitesi fiyatına göre şahane. Üst düzey sistem kullanmayan birçok kişiyi tatmin eder.

Ürün li-on bataryalı ve şarjlı. Tek şarj ile 2.5 saat kadar kullanılıyor. Ürün 2 kg civarında. Elinize aldığınızda kaliteyi hissediyorsunuz.

LG PH1 alınır mı?

90 liraya Çin malı hoparlörler varken bu fiyata LG kalitesini kaçırmayın. Ürünün ışık özelliği çok işe yarıyor ve alternatifsiz. Ses kalitesi konusunda memnun ediyor. Piknikte, bahçede, evde her yerde kullanabileceğiniz iyi bir ürün. Olumsuz yönü şarjın 2.5 saat gitmesi. Ben bunu taşınabilir powerbank ile çözüyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Benim 2 senesini dolduran hoparlarum sarjdayken isindi ve koku verdi. Acaba bozuldumu

  2. AY dedi ki:

    koku verdiyse muhtemelen bozulmuştur… bir servise gösterin ya da zaten 2 yıl diyorsunuz garantisi de bitmiştir.. açın bakın…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.