Bim Lg Sk1 soundbar inceleme ve kullanıcı yorumları

  • 18 Mayıs 2018
Bim Lg Sk1 soundbar inceleme ve kullanıcı yorumları

Bimde satılacak LG SK1 soundbar hakkında incelememizi ve kullanıcı yorumlarını yazımızda bulabilirsiniz. Ürün hakkında tecrübelerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bim mağazalarından 25 Mayıs 2018 tarihinden itibaren 349 TL fiyatla temiz edebileceğiniz LG SK1 Avrupada 120 euro civarında fiyatla satılıyor. Bizdeki kur düşünüldüğünde 349 TL fiyat son derece iyi. Ürünün teknik özelliklerine bakalım.

  • Ürün Boyutları: 9,4 x 65 x 7,9 cm ; 2,78 Kg
  • Ürünün Kutu ile Birlikte Ağırlığı: 2,8 Kg
  • Optik kablo
  • Bluetooth
  • 40W RMS ses çıkış gücü

Ürünün tasarımı sade ve kullanışlı. Televizyonunuz altında hoş görünüyor. Ön ızgara kalitesi iyi ama kasa plastik kalitesi ortalama düzeyde. Arka bölümde usb girişi, optik giriş ve 3.5mm standart girişimiz mevcut. 2 adet askı yeri sayesinde duvara ürünü asabiliyorsunuz.

LG soundbarı bluetooth üzerinden cep telefonu, müzik seti ve yeni nesil televizyonlarla bağlayabiliyoruz. Televizyonda bluetooth yoksa en kolay yol 3.5mm kulaklık çıkışı ile televizyona bağlamak. Kaliteli ses istiyorsanız optik kablo ile televizyon bağlantısı yapılabilir.

Bluetooth bağlantı sonrası her cihaz otomatik olarak hoparlöre bağlanıyor. Kumanda üzerinden kaynak değiştirilebiliyor. Ses gücüde kumanda üzerinden ayarlanıyor.

LG SK1 alınır mı?

Kaliteli bir televizyon sahibiyseniz, büyük bir salonunuz varsa, dolu dolu bas istiyorsanız bu ürün size göre değil. Tv sesi kalitesi yetersizse biraz daha iyi bir ses istiyorsanız alınabilir ama maalesef 349 TL’lik bir sonuç alamıyorsunuz. LG SK1 baslarda yetersiz ve yüksek seslerde bozulma mevcut. Samsung televizyonuma göre ses gücü yüksek ama bas anlamında tatmin edici değil. Mid sesler iyi, tizler ortalama düzeyde. En iyi televizyonun dahili hoparlöründen daha iyi ses kalitesi mevcut ama 349 TL fiyatla 2+1 Logitech gibi çok daha iyi ürünler alınabilir. Bütçeyi artırıp yanında subwoofer gelen soundbar tercih edilebilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.