Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Nivea fresh natural deodorant 8.45 TL

  • 13 Nisan 2015

Merhaba değerli ziyaretçiler geçen hafta Bim marketlerde gezerken gözüme takılan Nivea Fresh natural sıvı deodorantın erkek ve bayan versiyonunu 8.45 TL’den aldım. Klasik gazlı deodorantlardan sıkılmış biri olarak ürünü denemek istedim. Kaliteli bir şişe ve spray başlığı ile gelen ürün koltuk altları içi tek sıkımda yeterli miktarda püskürtüyor. Bayan versiyonunun kokusu klasik nivea kremleri ile benzerlik taşıyor. Erkek versiyonunun kokusu ise tek kelime ile enfes. Odunsu bir koku ve bir bayan olarak beni çok etkiledi. Brutt parfümlerine benzer ve kokladıkça koklayası geliyor insanın.

Bayan versiyonun ter kokusuna karşı etkinliği az terleme düzeyinde iyi. Fazla terlemeyen biri olarak beni pişman etmedi. Kalıcılık olarak sabahtan akşama kadar hoş ve hafif kokusu burnuma geldi. Erkek versiyonunu denemesi için erkek arkadaşıma verdim. Kalıcılık olarak çok iyi olduğunu ama yoğun ter kokusunu bastırmada yetersiz olduğunu söyledi.

Ürünler Gratis, Watsons gibi mağazalarda 16 TL fiyatla satılan ürünü bimden 8.45’e mutlaka almanızı ve denemenizi tavsiye ediyorum. Özellikle kokusuna hayran kalacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Bu ürün haftalık aktüel ürünlerden mi yoksa sürekli satışta olan bir ürün mü? Teşekkür ederim..

  2. admin dedi ki:

    Sürekli satışta olan bir üründür.

BİR YORUM YAZ