Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim otomatik sıvı sabunluk inceleme ve yorumlar

 • 23 Mayıs 2020
Bim otomatik sıvı sabunluk inceleme ve yorumlar

5 Haziran Cuma günü gelecek olan KİWİ Otomatik Sıvı Sabunluk hakkında bilgi vermek istiyorum. Pandemi ile mücadele ettiğimiz bu zamanlarda sanırım herkesin ihtiyacı olan bir üründür. El ile temasımızı minimum seviyeye indiren bu ürün lavabo, mutfak ,banyo evin her yerinde kullanabiliriz. Sadece sabunluk olarak düşünmemek lazım. Deterjan koyup mutfakta kullanılabilir ya da en güzeli  içerisine antiseptik koyup eve girmeden önce elimizi dezenfekte edebiliriz. Böylelikle ailemizi virüsten daha fazla koruma imkanımız olur.İçimiz rahat bir şekilde eve girebiliriz.  Üstelik fiyatı da 59.90 Tl.

Sadece ev olarak düşünmemek lazım. Avmlerde, metro giriş çıkışlarında vs. her yerde ihtiyacımız olan , her yerde rahat kullanılan bir üründür. Üstelik üstten kapaklı olan bu ürün içerisindeki antiseptik ya da sabun bittiği zaman çok rahat bir şekilde takviye edilebilir.

5 Haziran Bim’e gelen bu ürünün özellikleri şunlardır:

 • Kapasite: 330 ml
 • Otomatik sensör sistemi
 • Kolay doldurma için çıkarılabilir kapak
 • Led gösterge ışığı
 • 4x AAA pille çalışır
 • Sabun ve piller dahil değildir
 • 2 yıl garanti

     Peki Bim’e gelen bu ürün alınır mı?

2019 yıllarında da Bim’e aynı özellikte aynı ürün gelmişti. Ben Kiwi’ nin bu ürününü kullanmadım. Ama Kiwi kullanıcıları genelde memnun ürünlerden. Fiyatına göre güzel daha kaliteli ürün almak isterdeniz daha fazla para vermememiz lazım. Tercih size kalmış. Ama kesinlikle bu ürün her evde olması gereken bir ürün. kullanan kişilerin yorumlarına çok fazla bulamadım. birkaç şikayet okudum. Otomatik sensör kısa bir süre sonra bozulmuş. Fakat bu Kiwi kullanıcılarına özel bir şikayet değil genel ürün şikayeti olarak okudum.Her markada bu sıkıntı yaşayan kullanıcılar olmuş. Alıp almamak size kalmış.

Kullanan birisi varsa aşağıya yorum yaparak  bizileri bilgilendirebilir .

Ayşenur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Hebun dedi ki:

  Ben aldım iade ettim. Alttan sabun kaçırıyordu

 2. Sultan dedi ki:

  Bende aldım ama çok sürmeden pil yeri paslandı bim e verdim garantiden dolayı 4 aydır aramadılar orda duruyor

BİR YORUM YAZ