Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim philips epilasyon cihazı yorumları ve inceleme

 • 09 Haziran 2020
Bim philips epilasyon cihazı yorumları ve inceleme

19 Haziran Cuma günü Bim’e Philips BRE225 / 05 epilasyon cihazı 109 TL fiyatla gelecek. Ürün piyasada 160 TL fiyatla satılıyor. Bimin fiyatı 50 TL daha uygun. Ürünün kullanıcı yorumlarının çoğu çok iyi şeklinde. Kötü diyenlerin sayısı az. Çok iyi yorumlarının en büyük nedeni fiyatına göre oldukça başarılı olması.

Bu ürün hakkında bilgi vermek istiyorum. Epilatörde en çok tutulan marka Philips’tir. Her bütçeye uygun ürünleri olduğu için çoğu kadın bu marka kullanıyor. Tabiki fiyatına göre de kalitesi artıyor.  Peki Bir epilatörde hangi özellikler bulunur?

Öncelikle ürün tüyleri kökünden alması çok önemli. Bazı makineler tüyü kökünden almıyor, tüyü kesiyor. Acı hissetmiyorum diyorlar sebebi budur aslında kökünden alınmayan tüyler acı hissi vermezler.

Epilasyon başlığı çok önemli. Başlıktaki diskler ne kadar sık ise işimizi o kadar güzel görür. Sık başlıklı olmayanlar kıl bırakır ve tekrar aynı bölgeyi almamız gerekir. Kalitesiz markaların başlığı tüyü alırken etimizi sıkıştırma yapıyor. Bu da her bölgede kullanamamamıza sebep oluyor. Kaliteli diskler en ince tüye varana kadar alıyor. Son zamanlarda Phılıps yeni çıkarmış olduğu epilatör disk başlığı seramikten üretilmiş. Seramik olanlar çok daha  iyi kılı kökünden alıyor.

İyi bir epilatörde bölge başlıkları olur. Her bölgede aynı başlık kullanılmaz. Yüz bölgesi, koltuk altı, hassas bölge vs.  olmalıdır. Bence kullanışlı bir özelliktir. Böyle olmadığında ürün tek bir yerde kullanılıyor. Kullanışlı olmuyor.

Ayrıca bölge başlığının genişliği ne kadar iyi olura işimiz o kadar çabuk biter. Yani başlığı geniş olanı tercih etmenizi tavsiye ederim.

Bir başka özellik kablolu ve kablosuz kullanılanlar var. Ben kablolu kullandım kesinlikle tercih etmem. Çünkü kabloyu prizden çıkardığınız anda ürün duruyor her zaman prizli olan yerde tüylerinizi almanız gerekiyor o da can sıkıcı oluyor. Kablosuz şarjlı olanlar tavsiye edebilirim. Her an her yerde kullanabiliyoruz.

Bazı ürünler banyoda ve duşta kullanabilme özelliği var. Kullanan kişilerin yorumlarını okudum. Kuru alım suda alımdan çok daha iyi alıyor ama gene de işimizi görüyor yazmışlar. Bu konuda tecrübem yok fakat bu özellikli epilatörler bana cazip geliyor .

Işık özellikli epilatörler var. Bu kısa tüyleri almak için çok önemli bence alırken buna da dikkat etmemiz gerekir .

Son olarak da  şundan bahsetmek istiyorum. Yeni model ürünlerde masaj başlığı, peeling fırçası  gibi aparatı olan ürünler de vardır. Kullananlar tavsiye ediyorlar . Parası biraz daha pahalı haliyle . Eğer bütçeniz varsa almanızı tavsiye ederim.

Peki  Bim’den Philips epilatör alınır mı ?

Öncelikle fiyat olarak bakacak olursak fiyatı  piyasaya  göre çok güzel tavsiye ederim. Normal fiyatı farklı sitelerden baktım 165 Tl 170 Tl arasında. Bim de ise 109 Tl. Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Onun dışında ürün özelliklerini inceledim. Farklı bölge başlıkları yok, kablosuz kullanamıyoruz maalesef. Bu da şu demek oluyor prize takmadan kullanamıyoruz.Işık özelliği okuduğum kadarıyla göremedim. O konuda bilgi verilmemiş. Suda kullanma gibi bir özellik yok. Fakat farklı sitelerden kullanıcı yorumları okudum kullananların geneli memnun kalmışlar. Bazı yorumlar kötü idi o da  sesinin fazla olduğundan ayrıca normal epılatörlere göre daha yavaş olduğunu söylemişler. Ben bu  ürünü kullanmadım bilmiyorum denemek isteyenlere de şunu belirtmem de fayda var. Fiyatına göre güzel bir ürün tavsiye edebilirim.

Kullanan ve test eden arkadaşlar aşağı yorum kısmına ürün hakkında bilgilerinizi paylaşarak bizleri de bilgilendirebilirsiniz.

Ayşenur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Varmı kullanan acaba tavsiye edilir mi

 2. Anonim dedi ki:

  Bu gun aldım bim den fakat daha önce bir arkadasimda görmüştüm memnun olduğunu söylemişti fiyatına göre gayet güzel bir ürün alır almaz denedim kısa tüyleri bile alıyor tavsiye ederim

 3. F.K dedi ki:

  Herkese iyi bayramlar dilerim…

 4. F.K dedi ki:

  4-https://www.isbank.com.tr/kampanyalar/e-ticaret-alisverislerinize-100tl-maxipuan

 5. F.K dedi ki:

  EPTTAVM ÜZERİNDEN MTV DURDURULMUŞ ARKADAŞLAR

BİR YORUM YAZ