Bim Russell Hobbs air fryer 5 litre alınır mı? yorumlarım

  • 22 Mayıs 2023
Bim Russell Hobbs air fryer 5 litre alınır mı? yorumlarım

Bim aktüel yeni bir air fryer modeliyle geliyor. Bimde 2 Haziran kampanyasında Russell Hobbs airfryer 26510-56 model 5 litrelik model 2799₺ fiyatla satılacak. Ürün en ucuz internet üzerinde 4400₺ fiyatla satılıyor. Birçok kişi Russell Hobbs markasını yeni duyuyordur. Öncelikle markayı tanıyalım.

Russell Hobbs kimin, ne malı?

Russell Hobbs markası 70 yıldır mutfak ürünleri üreten İngiltere merkezli köklü bir firma. Avrupada çok satan markalardan biri. Almanyada tanınan bir marka. Ürün kalitesi üst düzey değil ama orta kalitede ürünler çıkarıyor günümüzde. Bizim Arzum markası gibi diyebiliriz.RRH Kücük Elektrikli Aletler Limited Sirketi tarafından ithal edilen ürünler ülkemizde satılıyor.

Russell Hobbs airfryer 26510-56

Russell Hobbs airfryer nasıl?

Russell Hobbs airfryer modelleri konusunda kullanıcı yorumlarını incelediğimizde oldukça beğenilen bir ürün olan 5 litre hacimli 26510-56 modeli kaliteli kaplaması ve malzeme kalitesiyle ön plana çıkıyor. Xiaomi gibi temiz bir tasarıma sahip ürün içinde bulunan tepsi bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. 2 parçalık çekmecemizin kullanımı çok güzel. Ürünü Alman dergisi Testbild tarafından kategorisinde en iyi ürün olarak seçilmiş. Evet bizim Philips markasına ait arfryer modelinden bile daha başarılı bulunmuş. Bimin fiyatı 2800₺ çok iyi. Benzer kalitede xiaomi 5 litrelik model 4200 liraya satılıyor.

bim Russell Hobbs

Russell Hobbs airfryer 26510-56 1650W gücünde. Bu hacim için yeterli. Üst kısımda taşıma için bir kulp konulmuş ama bence gereksiz olmuş. Bu cihazı elde taşıyıp nereye götüreceğiz. Çekmece kısmını çıkarıp takmak kolay. Tek eleştirim tek kat olması. Üzerine bir ızgara konulsaymış iyi olurdu. Üst ızgarayı ben çok kullanıyorum. Etleri tam pişmeye yakın üst alıp altına biber soğan koyup pişiriyorum. Etin yağı sebzelerin üzerine akıyor ve harika bir lezzet ortaya çıkıyor.

Ürün konusunda tek endişe veren kısım servis olabilir. Servis konusunda markanın geniş bir ağı yok. Airfryer cihazlar arıza konusunda az sorunlu olduğu için servis kısmı gözardı edilebilir. Piyasadaki en kaliteli airfryer modelini en uyguna almak istiyorsanız bim 2 Haziran kampanyasını kaçırmayın!

Russell Hobbs airfryer tepsi

 

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x