Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Samsung j4 plus cep telefonu inceleme ve kullanıcı yorumları

  Bim Samsung j4 plus cep telefonu inceleme ve kullanıcı yorumları

  Bim marketlerde 999 TL fiyatla satılacak Samsung galaxy j4 plus cep telefonu hakkında kullanıcı yorumları ve incelememizi bu başlıktan takip edebilirsiniz.

  Öncelikle j4 plus samsung tr garantili olarak internette en uygun hepsiburada üzerinde 1059 TL. Kart puanı ile bim fiyatına gelecektir. Mağazalarda bu telefon 1300 civarında. Telefoncularda paralel ithalat olanlar 1000 liraya satılıyor dikkat edin.

  Gelelim telefona. Maalesef bu telefon ve bu fiyat ülkemiz içler acısı halini gösteriyor. Avrupa ve Amerikada bir asgari ücretli maaşının yarısıyla dünyanın en iyi telefonunu alabilirken ülkemizde bir asgari ücretin yarısı ile ancak j4 plus gibi giriş seviyesi baba – anne telefonu alınabiliyor. Neyse bunu yazmamak için zor tuttum kendimi ama çok zoruma gittiği için yazdım kusura bakmayın.

  Galaxy j4 plus modeli 2018 sonunda çıkmış 6″ ekrana sahip büyükçe bir telefon. Alt ve üst çerçevelerle 6″ ekran birleşince 161.4 x 76.9 x 7.9 mm ölçüleri ortaya çıkıyor. Snapdragon 425 zayıf bir işlemci 3gb ram birçok android kullanıcısına yetiyor. 3300mah pil ve bu işlemci birleşince uzun süre şarj sorunu yaşatmayacaktır. Baba-anne için iyi bir seçim olacaktır 2-3 gün şarj istemez. A101’de satılacak honor 9 lite modeli metal çerçeve ile daha kaliteli hissi veriyor. Ekranı daha iyi. 100 TL farkla değerlendirilebilir.

  Arkadaşlar sıkça mesaj geliyor. Bimden veya herhangi bir yerden yasal yolla taksitle cep telefonu almanız için kurumsal kartınız olmalı. Normal kredi kartınızla taksitle alamazsınız. Telefonu taksitli almanın yolu bankalar veya evkur gibi tefeciler. Taksitli nakit avans çekebilir, encard kullanıp 6 taksite bedava böldürebilir, operatör faturanıza ek %50 fazla ödeyip alabilir, cep aksesuarı diye telefoncuda 6 taksit için %15-20 arası komisyon ödeyebilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ali dedi ki:

   Hiç zorunuza gitmesin biz insanları köle yapmadık sömürmedik. Tam tersine dünyanın yarısını adeletle yönettik. Daha sonrada aramızdaki modernizim meraklıları yüzünden kaybettik. Zorunuza gitmesin gurur duyun bizler iyi insanlarız.

  2. Anonim dedi ki:

   Ali ne içtin allasen 🤔

  3. Recep coskun. dedi ki:

   Bizler kotu insanlarız hep kötüye iyi dedik.aslında biz insan olarak giriş seviyesindeyiz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.