Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Woon DS 8500 58″ android tv alınır mı? kullanıcı yorumları

  • 10 Nisan 2022
Bim Woon DS 8500 58″ android tv alınır mı? kullanıcı yorumları

Bim marketlerde Woon marka android tv 6499 TL fiyatla satılacak. Woon DS 8500 model televizyonun boyutu tam 58″. Büyük ve ekonomik bir tv arayanlar tercih edilebilir. Woon markası Sunny tarafından bimde satılan ürünlere verilen bir marka olduğu için piyasada bulamazsınız. Bu tv Sunny markası altında piyasada 6800 TL fiyatla satılıyor. Birçok kişi kıyaslama yapamadığı için yanılabiliyor.

Bimde Woon 58″ tv alınır mı?

Bim marketlerde satılan DS 8500 model android tv fiyatına göre iyi bir ürün değil. Sunny uygun fiyatlı paneller kullanan bir marka ve görüntü kalitesi maalesef çok hoş değil. Bir tv UHD çözünürlüğündeyse görüntü kalitesinin iyi olduğu anlamına gelmiyor. Kalitesiz panellerde görüntü iyi olmuyor. Android sistem sayesinde televizyona uygulama oyun yükleyebiliyorsunuz ama 1.5gb ramle maalesef akıcı bir android kullanımı olmuyor. Televizyonun ses kalitesi iyi değil. Kanal geçiş hızları yavaş. Özetle büyük olsun ucuz olsun diyenler alabilir.

Ben size 5000 liraya Awox 58″ çerçevesiz modeli şiddetle tavsiye ederim. Panel kalitesi güzel, yanında güzel bir android box alırsanız harika bir tv sahibi olursunuz. Görüntü kalitesi daha iyi olsun diyenlere Toshiba 58″ 4k modeli 7600 liraya iyi bir alternatif.

Woon televizyon kullanıcı yorumları

Woon ürünleri bimde satıldığı için internette çok fazla kullanıcı yorumu bulunmuyor. Bim müşterilerinden gelen dönüte göre en fazla servis şikayetleri mevcut. Servislerin ölü piksel konusunda değişim yapmadığı şikayetleri mevcut. Çevremde gördüğüm kadarıyla görüntü kalitesiyle ilgili eleştirilerde fazla. Işık sızması ve kontrastla ilgili beklentiler 6500 lira verince yüksek oluyor. Bu televizyonun hakkı kesinlikle 4000 TL, awox ile kıyasladığımda arada ciddi fark var.

bim woon tv

Woon Tv DS 8500 özellikleri

  • 3840×2160 UHD
  • Android V.11
  • DVB-S2 Dahili Uydu Alıcı
  • RAM 1,5 GB
  • ROM 8 GB
  • İşlemci ARM Cortex CA 53/4 Çekirdek
  • 2×10 W Ses Çıkış
  • 3xHDMI
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x