Bimde orijinal Apple şarj aleti adaptör – earpods kulaklık ve usb kablolar

  • 09 Nisan 2018
Bimde orijinal Apple şarj aleti adaptör – earpods kulaklık ve usb kablolar

Bim marketlerde bu hafta Apple marka orijinal aksesuarlar satılacak. Apple kutulu orijinal şarj aleti 220v adaptör, earpods kulaklık, 1-2 mt usb kablolarlar satılacak.

Sıkça ürünlerin orijinal olup olmadığı sorusu geliyor. Bim Türkiye’nin en büyük market zinciri. Şimdiye kadar sahte ürün satmadı, satamaz. Böyle birkaç ürün için marka imajına zarar gelmesini istemez. Sahte ürün satışının çok ciddi yaptırımları mevcut. Merdiven altı firmalar satma cesaretinde olabilir ama kurumsal firmalarda bu tür durumlar olmaz kesinlikle.

Pilinizin zarar görmemesi için orijinal adaptör çok önemli. Ucuz adaptörler pilinize zarar verir ve şarjınız kısa sürede biter. Üstelik yan sanayi ucuz şarj aletleri yangın riski barındırıyor. Bimde orijinal apple adaptör 39 TL fiyatla satılacak.

Yan sanayi apple usb kablolarında telefon şarj süresi çok uzun oluyor ve kısa sürede kablo kopuyor. Bimde usb orijinal 1 metre kablo 39 TL fiyatla satılacak.

Apple iphone telefonların kutusundan çıkan earpods kulaklık 49 TL fiyatla bimde olacak. Eski nesil 3.5mm girişli kulaklık kalitesi iyi değil. 49 TL fiyatla çok daha iyi kulaklıklar alınabilir.1 metre usb kablo şarj için kısa geliyorsa 2 metrelik kablo 49 TL fiyatla satılacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.