Bimeks 2013 babalar günü indirimleri

  • 11 Haziran 2013
Bimeks 2013 babalar günü indirimleri

Bimeks mağazalarında ve internet sitesinde 2013 babalar gününe özel kampanyada birçok üründe indirimli fiyat fırsatları sizleri bekliyor. Bimekslerde babalar için en güzel hediyeler %50’ye varan indirim ve %15’e varan hediye çeki fırsatıyla satışta.

Teknoloji perakende zinciri Bimeks nesilden nesile teknolojinin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Babalar günü dolayısıyla babalara özel kampanyalarını karne heyecanı ile birleştiren Bimeks, son teknolojide ürünleri uygun fiyatla sunuyor. Bu yıl Haziran ayı hem babalar hem de çocukları için teknoloji ihtiyaçlarını gözden geçirmenin en doğru zamanı oluyor.

Artık babalar da çocukları kadar teknolojiyi seviyor. Hayatlarının vazgeçilmezi olan teknolojiyi yakından takip ediyor. Bu nedenle hediye alma konusunda hem babalar gününün hem de karne günlerinin öncelikli tercih edilen ürünleri akıllı cep telefonları, tablet ve notebooklar oluyor. Akıllı telefonlarda ön sırayı İphone, Galaxy ve Lumia alırken notebooklarda özellikle W8 işlemcili yeni ürünler ilgi çekiyor. Aynı zamanda Bimeks kampanyaları babalar günü ve karne heyecanına özel kişisel bakımdan, hobi ürünlerine, televizyondan, bilgisayar ekipmanlarına binlerce çeşidi kapsıyor. Böylece iş alternatifler arasından küçük bir bütçe planlamasıyla tercihinizi belirlemeye kalıyor.

Geçtiğimiz aylarda %50’ye varan indirimler ve %15’e varan hediye çeki kampanyaları ile alternatiflerini geride bırakan Bimeks, özel günleri de unutmuyor. Bimeks mağazalarında, babalar gününde babalarını sevindirmek isteyen çocuklar ile çocuklarına karne hediyesi almak isteyen babalar arasında yaşanacak tatlı rekabet için son teknolojide ürünler raflarda tutkunlarını bekliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ