Bimekste %10 hediye bi para kampanyası başladı

  • 27 Haziran 2015
Bimekste %10 hediye bi para kampanyası başladı

Bimeks kampanya ve fırsatları sürüyor. Bimekslerde şimdi televizyon, notebook, cep telefonu ve beyaz eşyalarda seçili ürünlede %10 değerinde hediye bi para fırsatı 26-30 Haziran 2015 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

BiPara’ya üye değilseniz, Bipara avantajından web alışverişlerinde yararlanmak için, bimeks.com.tr üyelerinin bir işlem yapmasına gerek yoktur. Ancak, bipara’nızı mağazalarımızdan birinde kullanmak isterseniz; bimeks.com.tr’deki kişisel bilgilerinize cep telefonunu numara bilgilerinizi de eklemeniz gerekmektedir. Bu işlem alışveriş esnasında mağazada yapılamamaktadır. Kayıtlı olmayan müşterilerimizin ise Bimeks mağazasından yapacakları ilk alışverişte ödeme yaptıkları kasaya, E-posta adresini ve cep telefonu bilgilerini kasada kaydettirmeleri gerekmektedir. Sonraki alışverişlerinizde ödemeyi yaptığınız Bimeks personelini ikaz ederek, kayıtlı müşteri olduğunuzu ve alışverişinizi kayıtlı hesabınızla yapmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

Bimekslerde World ve Maximum 9 taksit. Card Finans’a 5+4, Axess, Advantage, Paraf, Bonus ve Türkiye Finansve Bank Asya’ya 5 taksit kolaylığı sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ