Bizim Toptan cardfinans kampanyasında 50 TL puan ve 5 taksit 2 ay erteleme

  • 20 Haziran 2013
Bizim Toptan cardfinans kampanyasında 50 TL puan ve 5 taksit 2 ay erteleme

Bizim Toptan mağazalarında Cardfinans kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 50 TL para puan hediye ediliyor. Kampanya kapsamında 20 Haziran – 10 Temmuz 2013 tarihleri arasında yapacağınız 500TL ve üzeri ilk tek çekim alışverişinize 50TL ParaPuan, ve 500TL ve üzeri 5 taksitli alışverişlerde ise 2 ay erteleme kolaylığı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayı:

  • 20 Haziran – 10 Temmuz 2013 tarihleri arasında tüm Bizim Toptan Satış mağazalarında Finansbank kredi kartları ve bireysel banka kartları ile Finansbank POS’larından tek seferde gerçekleştirilecek 500 TL ve üzeri ilk tek çekim alışverişe 50 TL değerinde ParaPuan veya Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde ise toplamda 30,000 TL’ye kadar müşteri talebine bağlı olarak 5 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı sunulacaktır.
  • ParaPuan’lar, 17.07.2013 tarihinde kampanya süresince harcama yapılan kartlardan birine yüklenecek olup, ParaPuan’ların son kullanım tarihi 24.07.2013’dir.
    Kullanılmayan ParaPuan’lar 25.07.2013 tarihinde geri alınacaktır.
  • Ticari banka kartları, tekel alışverişleri, TL yükleme, iade işlemleri, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler her iki kampanyaya dahil değildir. 1 adetten fazla yapılan 500 TL ve üzeri tek çekim alışverişten ekstra ParaPuan kazanılamaz.
  • Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilecektir. Bireysel müşteriler en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir. Bireysel ek kredi kartlarıyla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir. Kazanılan puanlar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.
  • Bir müşteri 5 taksit ve erteleme kampanyasından tüm kredi kartları ve bireysel banka kartlarıyla toplamda 15.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinde yararlanabilir.
  • Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinden meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
  • Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ