Carrefour 2018 kurbanlık erken satış indirim kampanyası

  • 29 Haziran 2018
Carrefour 2018 kurbanlık erken satış indirim kampanyası
Carrefour marketlerde her yıl satılan kurbanlıklar bu yıl erken satış kampanyası ile indirimli fiyatlarla sizleri bekliyor. 2018 kurbanlık satışı kapsamında 2 ay kala erken rezervasyon ile 15 Temmuz 2018 tarihine kadar siparişinizi vererek 16 kilogram kıvırcık koçun kolisini bin 190 TL’ye satın alabilirsiniz.
Kampanya kapsamında ödemelerini Axess Kart ile yapanlar, aynı koliyi bin 140 TL’ye satın alabilecek ve 9 taksit imkanından faydalanabilecek. Aynı zamanda kurban alımlarında CarrefourSA, 3’lü içecek paketi hediye edecek.

Kampanya kapsamında hem CarrefourSA’lardan hem de İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’daki iller için CarrefourSA.com üzerinden kıvırcık koç kolisi siparişi verilebilecek. Kıvırcık koç kolisi satılamayan belirli mağazalarda karaman koç kolisi satışa sunulacak. Marketlerden verilen sipariş Kurban Bayramı’nın 4. günü teslim alınabilecek, CarrefourSA.com üzerinden verilen siparişler de yine bayramın 3. günü belirtilen adrese teslim edilecek.

CarrefourSA’da kurbanlık olarak satışa sunulan kaynağı belli, yüzde 100 yerli besi olan tüm küçükbaş ve büyükbaş hayvanlar, öncelikle uzman veterinerler tarafından sağlık kontrolünden geçiriliyor. Kesim işlemi ise yine alanında uzman kasaplar tarafından hijyenik koşullarda İslami usullere uygun olarak güvenilir bir şekilde gerçekleştiriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ali tunç dedi ki:

    1. kurban bayram günü akşam üstü falan teslim edilemez mi???çünki 3.gün bayağı uzun….izmir için.bayraklı da oturuyorum….

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.