Carrefour 2023 puan kampanyası 100₺ hediye

  • 29 Ocak 2023
Carrefour 2023 puan kampanyası 100₺ hediye

Carrefour mağazaları ve internet sitesinde 2023 yılına özel puan kampanyası kapsamında 28 Ocak-19 Şubat tarihleri arasında yapacağınız 1000₺ ve üzeri harcamalarda 100₺ puan hediye edilecek. Carrefour kartınızla yapacağınız alışverişlerde geçerli kampanya yanında kredi kartı bölümüzdeki carrefour axess kredi kartı kampanyasını kullanabilirsiniz. Detaylar için tıkla

Kampanya Ayrıntıları
28 Ocak-19 Şubat 2023 tarihleri arasında, 4604’e “KAZAN” yazıp gönderilen SMS’li katılımlarda geçerli olacaktır.
Müşterinin SMS atarak talepte bulunduğu cep telefonu CarrefourSA Kart Dijital Üyelik programında kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıtlı değilse kampanyaya katılım sağlayamaz. Kampanyaya katılım için öncelikle CarrefourSA Kart Dijital Üyelik sürecinin tamamlanıp, daha sonra kampanya katılım SMS’i atılması gerekmektedir.
Alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için onay alınan cep telefonu numarası ya da bu telefona bağlı olan aktif CarrefourSA Kart’ı (Bireysel ve Mobil Kart) ile yapılması gerekmektedir. Ticari Kartlar ve diğer indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamaz.
Kampanya koşullarına uygun tek seferde 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL puan kazanımı olacaktır.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
Kazanılan puanlar 48 saat içerisinde alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup, geçerlilik süresi yüklendiği gün dahil 30 gündür.
Katılım smsinden sonra onay gelmeyen veya alışveriş esnasında kampanyadan haberdar olup alışverişi bittikten hemen sonra sms atan müşterilere de 48 saat içerisinde hak ettikleri puanlar yüklenecektir.
Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 100 TL puan kazanabilecektir.
Kampanya yalnızca “KAZAN” SMS’inin gönderildiği cep telefonu veya ilgili telefona bağlı olan CarrefourSA kart alışverişlerinde geçerlidir.
Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak alışverişler de kampanyaya dahildir.
Online alışverişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için alışveriş öncesinde, telefona bağlı CarrefourSA Kart’ın online hesaba tanıtılmış olması gerekmektedir.
Online siparişlerde, teslimat sonrası puanlar yüklenecektir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x