Carrefour 23 Mart 2018 fırsat gecesi kampanyası

  • 21 Mart 2018
Carrefour 23 Mart 2018 fırsat gecesi kampanyası

Carrefour marketlerde kampanyalar ve indirimler sürüyor. Carrefour bu hafta 23 Mart Cuma günü Fırsat gecesi kampanyası kapsamında saat 14-23 saatleri arasında yüzlerce üründe inanılmaz indirimler sizi bekliyor.

CarrefourSA Hipermarketlerde Mart ayı Fırsat Gecesi kampanyası 23 Mart Cuma günü gerçekleşecek. Her “Fırsat Gecesi” kampanyasında olduğu gibi 23 Mart Fırsat Gecesi Kampanyasında da onlarca ürün grubunda inanılmaz indirimler uygulanacak.

Türkiye’de uygun fiyat politikası, hijyen, kalite ve gıda güvenliğine verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve yarattığı istihdam modern perakendeciliğin temelini oluşturmanın yanı sıra uygun fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunan CarrefourSA, her ay “Fırsat Gecesi” kampanyası ile müşterilerine büyük fırsatlar sunmaya devam ediyor. 23 Mart Cuma günü CarrefourSA Hipermarketlerinde geçerli olacak Fırsat Gecesinde 14.00-23.00 arası saatleri arasında yüzlerce üründe inanılmaz indirimler uygulayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.