Carrefour market axess kredi kartı kampanyası 1 – 15 Mart 2023

  • 01 Mart 2023
Carrefour market axess kredi kartı kampanyası 1 – 15 Mart 2023

Axess kredi kartı sahipleri carrefour sitesinden yapacakları 1500₺ ve üzeri ödemelerinde 75, 2000₺ üzeri ödemelerde 100₺ chip para kazanacak. Kampanyaya juzdan uygulamasından 1 – 15 Mart 2023 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonuna tıklayın veya “WEB” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Kampanya Ayrıntıları

Axess’e özel 1 – 15 Mart 2023 tarihleri arasında carrefoursa.com’da 1.500 TL’ye 75 TL, 2.000 TL’ye 100 TL chip-para sunulmaktadır.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “WEB” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari Kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess puan kampanyasına dahil değildir.
Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 75 TL veya 100 TL chip-para kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
Kampanya yalnızca carrefoursa.com veya CarrefourSA mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerlidir, mağazalarda geçerli değildir.
Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x