Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour market bu hafta sonu indirimleri 2-5 Kasım 2019

  • 01 Kasım 2019
Carrefour market bu hafta sonu indirimleri 2-5 Kasım 2019

Hafta sonu birçok aile market alışverişi için büyük mücadele veriyor. En uygun fiyata alışveriş için birçoğumuz belirli marketleri tercih ediyoruz. Marketlerde bunu bildiği için belirli ürünlerde indirim yapıp diğer ürünlerde fiyatları yüksek tutuyor. Bu durumu en çok migros ve carrefour’da görüyoruz. Aynı zamanda bu ikili bazen ürün gruplarında ciddi indirim yapabiliyoruz. Ben genelde iyi fiyatlı bulduğum sürekli kullandığım ürünleri alıp stokluyorum. Sizede tavsiye ederim.

Carrefour marketlerde bu hafta sonu 2-5 Kasım 2019 tarihleri arasında et reyonunda indirimler mevcut. Kuşbaşı fiyatı fena görünmüyor tabiki etin kalitesini görmeden yorum yapmak zor. Antrikot fiyatıda büyük şehirler için iyi. 22 Kasım tarihine kadar kasap reyonunda fiyatlar bu şekilde olacak.

Bu hafta sonu şampuan ve saç kremlerinde %40 indirim, saç bakım ürünlerinde %50 indirim, Finish bulaşık makinesi ürünlerinde %25 indirim, Alo ve Ariel deterjanlarda %20 indirim, kitaplarda %30 indirim sunuluyor.

Samsung çamaşır makineside 200 TL puan hediyesiyle iyi görünüyor. Tüm indirimleri aşağıdaki carrefour kataloğunda inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ