Carrefour markette 150₺ puan hediye 12-25 Aralık 2022

  • 13 Aralık 2022
Carrefour markette 150₺ puan hediye 12-25 Aralık 2022

Carrefour marketlerden ve online internet sitesinden carrefour kartınızla yapacağınız 1000₺ ve üzeri ödemelerde 75, 1500₺ üzeri ödemelerde 150₺ puan kazanacaksınız. Kampanyaya 12-25 Aralık 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Kampanyadan kazandığınız puanlar 48 saat içerisinde alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup geçerlilik süresi, yüklendiği gün dahil 30 gündür.

Kampanya Ayrıntıları
12-25 Aralık 2022 tarihleri arasında, 4604’e “KAZAN” yazıp gönderilen SMS’li katılımlarda geçerli olacaktır.
Müşterinin SMS atarak talepte bulunduğu cep telefonu CarrefourSA Kart Dijital Üyelik programında kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıtlı değilse kampanyaya katılım sağlayamaz. Kampanyaya katılım için öncelikle CarrefourSA Kart Dijital Üyelik sürecinin tamamlanıp, daha sonra kampanya katılım SMS’i atılması gerekmektedir.
Alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için onay alınan cep telefonu numarası ya da bu telefona bağlı olan aktif CarrefourSA Kart’ı (Bireysel ve Mobil Kart) ile yapılması gerekmektedir. Ticari Kartlar ve diğer indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamaz.
Kampanya koşullarına uygun tek seferde 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL veya tek seferde 1500 TL üzeri alışverişlerde 150 TL puan kazanımı olacaktır.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
Kazanılan puanlar 04 Ocak 2023 tarihinde CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup geçerlilik süresi, yüklendiği gün dahil 30 gündür.
Katılım SMS’inden sonra onay gelmeyen veya alışveriş esnasında kampanyadan haberdar olup alışverişi bittikten hemen sonra SMS atan müşterilerde kampanyadan faydalanabilecektir.
Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 150 TL puan kazanabilecektir.
Kampanya yalnızca “KAZAN” SMS’inin gönderildiği cep telefonu veya ilgili telefona bağlı olan CarrefourSA kart alışverişlerinde geçerlidir.
CarrefourSA.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
Online alışverişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için alışveriş öncesinde, telefona bağlı CarrefourSA Kart’ın online hesaba tanıtılmış olması gerekmektedir.
Online’dan yapılan alışverişlerde, teslimat için oluşturulan fatura tutarı dikkate alınacak olup, iptal ve iadeler bu tutardan düşülecektir.
Alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecek, tutun mamülleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çeki, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima(vantilatör hariç), televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.
Ödeme esnasında CarrefourSA puan/kurumsal çek kullanılırsa bu tutarlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu şekilde yapılan ödemeler toplam fiş tutarından düşülecektir.
Kazanılan puanlar nakde çevrilmemektedir. Kazanılan puanlar alkollü içecekler, tütün mamulleri, şans oyunları, hediye kart, kuyum, kasa poşeti alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemelerinde kullanılamaz.
Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x