Carrefour maximum kart kampanyasında 25 TL hediye maxi puan

 • 28 Ağustos 2012
Carrefour maximum kart kampanyasında 25 TL hediye maxi puan

Carrefour marketlerde Maximum kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 25 TL hediye maxi puan fırsatı sunuluyor. Maxi puanları kazanmak için 29 Ağustos – 1 Ekim 2012 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde  75 TL ve üzeri üç alışveriş yapabilirsiniz. Üçüncü alışverişinizde 25 TL puan hediye edilecektir.

Kampanya Detayları

 • Ziraat Maximum Kartları kampanyaya dahildir.
 • Kampanya, 28 Ağustos – 1 Ekim 2012 tarihleri arasında Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılan 75 TL ve üzeri ikinci peşin işlemlerde geçerlidir.
 • Maximum Kart sahipleri CarrefourSa’lardan tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri üçüncü peşin alışverişlerinde 25 TL MaxiPuan kazanacaklardır.
 • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 5 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 18.10.2012’dir.
 • Toptan satışlar, taksitli satışlar, tütün mamülü ve alkollü içecek alışverişleri, Vadematik ve şirket kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz. Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuan’lar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ali Hamdi UZAL dedi ki:

  Kampanyanin aciklama kısımlarında 75 tl yerine sanırım sehven 750 tl tekrar tekrar yazılmış. Uyarmak istedim. Syg.lar…

 2. admin dedi ki:

  Uyarınız için teşekkür ederiz Ali bey gerekli düzeltme yapılmıştır.

 3. tuğçe dedi ki:

  Kampayadan kazanılan maksipuanlar sadece Carrefour larda mı kullanılabiliyor?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.