Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour visa karta 20 TL indirim kampanyası 16 Ağustos – 15 Eylül 2019

  • 17 Ağustos 2019
Carrefour visa karta 20 TL indirim kampanyası 16 Ağustos – 15 Eylül 2019

Visa özellikli kredi kartı sahipleri carrefour mağazalarından farklı günlerde yapacakları 50 TL ve üzeri 3 adet temassız harcamada 20 TL değerinde indirim kodu kazanacak. Kampanya 16 Ağustos – 15 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
CarrefourSA mağazalarında 16 Ağustos 2019 – 15 Eylül 2019 tarihleri arasında farklı günlerde olmak üzere Visa kartlarıyla 3 defa 50TL ve üzeri temassız işlem yapanlar, kampanya dönemi sonunda 20TL değerinde CarrefourSA indirim kodu kazanacaktır.
İndirim kodu kazanan müşteriler banka tarafından belirlenecek olup, hediye çekleri kendilerine bankaları tarafından en geç 27 Eylül 2019 tarihine kadar SMS ile gönderilecektir.
Müşteriler cep telefonlarına gelen 20TL değerindeki indirim kodunu 1 Kasım 2019 tarihine kadar tüm CarrefourSA mağazalarında, CarrefourSA Kartları ile yaptıkları alışverişlerde kullanabilirler.
İndirim kodları CarrefourSA Kart (Platin, Venüs, Standart) ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
İndirim kazanılması için, kodun ödeme sırasında ibraz edilmesi ve kasadan girişinin yapılması zorunludur.
Kampanya; Akbank T.A.Ş., Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Denizbank A.Ş, Türkiye Vakıflar Bankası., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., Türkiye İş Bankası A.Ş.bankalarının Visa logolu tum temassız kartları ile T. Halk Bankası A.Ş.’nin Visa logolu temassız kredi kartları için söz konusu bankaların kendi web sayfaları ve iletişim kanallarında duyurdukları şekilde geçerlidir.
Yapılacak olan her bir alışverişte sadece bir defa kod kullanılabilir.
Her CarrefourSA kart ile sadece bir indirim kodu kullanılabilir.
Toplam alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL E-PİN yükleme harcamaları, kuyum, mobilya, bahçe ürünleri, kasa poşeti alışverişleri dikkate alınmayacaktır.
Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez.
CarrefourSA ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir.
Kampanya www.carrefoursa.com’dan yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hasan ay dedi ki:

    alişverişin gsm yükleme mi yoksa gıda alımı mı olduğunu pos cihazı nasıl ayıracak (aynı alışverişte hem gsm yükleme hem gıda varsa mesela)

BİR YORUM YAZ