Kampanya ve İndirim Haberleri

Chippin carrefour 200’e 40 TL hediye kampanyası 29-31 Mart 2021

  • 29 Mart 2021
Chippin carrefour 200’e 40 TL hediye kampanyası 29-31 Mart 2021

Carrefour internet sitesinden chippin ile yapacağınız 200 TL ve üzeri ödemelerde 40 TL hediye chippin sizi bekliyor. Kampanya 29 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında carrefoursa.com üzerinde geçerlidir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 200 TL olan siparişler kampanyaya dahil olacak, iade yapıldığında net ödeme tutarı 200 TL’nin altında ise kazanılan Chippinler geri alınacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.
Kazanılan Chippinler sipariş teslimatı yapıldıktan 24 saat sonra kullanılabilecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez, arkadaşa transfer edilemez. Ödemede puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir.

Kampanya yalnızca www.carrefoursa.com adresinde geçerlidir. Kampanya CarrefourSA’lar ve Gima marketlerde, hızlı kasalarda, Lezzet Arası’nda geçerli değildir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ile ödeme için aşağıdaki adımları takip etmelisin:
– www.carrefoursa.com adresinden “Ödeme Şekli” adımında “Chippin İle Ödeyin”i seçmeli ve telefonundan Chippin uygulamasını açmalısın
– Uygulamadan “Ödeme Yap”a basmalı ve ekranda yer alan Chippin numaranı www.carrefoursa.com/tr ‘de yer alan “Chippin Numaranız” kısmına girmelisin
– www.carrefoursa.com ‘un sağında yer alan “Siparişi Tamamla” butonuna tıklamalısın
– Sayfadan ayrılmadan telefonundan Chippin uygulamasına gelen ödeme onay ekranından varsa harcamak istediğin Chippinlerini ve işlemini tamamlayacağın kredi kartını seçerek ödemeni onaylamalısın. İşlemin tamamlandığında siparişin alınmış olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ