Cepa 2012 Ramazan kampanyası hediye yağmuru başladı

  • 20 Temmuz 2012
Cepa 2012 Ramazan kampanyası hediye yağmuru başladı

Ankaranın en büyük alışveriş merkezlerinden Cepa alışveriş merkezinde 2012 ramazan ayına özel kampanyada yüzlerce hediye kazanma şansı sizleri bekliyor. Cepa mağazalarından yapacağınız 250 TL alışveriş karşılığında alacağınız hediye top ile  anında hediyenizi danışmadan alabilirsiniz.

Kampanya 20.07.2012 – 18.08.2012 tarihleri arasında aynı gün yapılan en az 250 TL lik alışveriş karşılığında geçerlidir.

Kampanya Detayları
1-Bu kampanyaya sadece CEPAKART ve CEPASOKART sahipleri katılabilirler.
2-Kampanya hediyeleri stoklarla sınırlıdır.
3- CEPA, kampanya içeriği ve hediye havuzunda yer alan hediyeleri değiştirme güncelleme hakkını saklı tutar.
4.CEPA Alışveriş Merkezi bünyesindeki mağazalardan 20.07.2012 – 18.08.2012 tarihlerinde aynı gün içinde gerçekleştirilecek en az 250 TL lik alışveriş karşılığı 1 adet Hediye Top Çekim Hakkı verilecektir. (250 TL ve katları olarak top çekim hakkı verilmez)
5-Aynı gün içerisinde 1 kişiye yalnızca 1 kez Top Çekim Hakkı verilir.
6-Kampanya katılım yeri DANIŞMA bankosudur. Alışveriş fiş/faturalarıyla gelen her CEPAKARTsahibi, danışma noktasından girişleri yaptırdıktan sonra, elektronik kiosklardan katılım hakkına ilişkin kuponunu bastıracaktır.
7-Katılım hakkına ilişkin kupon ile birlikte yine danışma bankosunda yer alan Hediye Havuzu’ndan hediyesini çekecektir. Kazanılan hediye anında danışma bankosundan teslim edilebileceği gibi, hazırlanan hediye kartı ile ilgili mağazadan kimlik ibrazı ile teslim alınabilinecektir.
8.CEPAKART sahibinin ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalara işlem yapılamaz.
9 Fiş/fatura tarihi ile aynı gün içerisinde işlem yaptırmak ve katılım kuponu almak zorunlu değildir. En son 18.08.2012 tarihi saat 22.00‘ye değin katılım gerçekleştirilecektir.
10.Telefon (sabit veya mobil hatlı) ve adsl faturası ödemeleri banka işlemleri ile şans ve talih oyunları harcamaları kampanyaya dâhil edilmeyecek ve bu ödemeler/harcamalar karşılığında katılım hakkı verilmeyecektir.
11-18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.
12-Cepa Celebcioğlu Proje Yönetimi A.Ş. Üstünçelik Malzeme İmalat Montaj İnşaat Taahhüt Turizm Tic. Ve San.A.Ş Grafikir Tasarım Tanıtım Matbaacılık Yayıncılık Hizmetleri Ltd.Şti, Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri San.A.Ş. ve Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi A.Ş. ortakları ile çalışanları kampanyaya katılamazlar.
13-CEPA Alışveriş Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren işletme sahipleri ve çalışanları, kamu kurum ve kuruluşları, tüzel kişiler ve sermaye şirketleri kampanyaya katılamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ